از نرم افزار Dark Souls و جانشینان آن را حک خونین کمی تو رفتگی در دیوار برای خود به نام masocore: بازی که غرور خود را بیش از خود دشواری وحشیانه و فروش مثل کیک داغ. آنها همچنین تا پایان گرفتن جوایز صفحه اصلی می خواهم با Sekiro. نشان می دهد که مردم فقط عشق است. هر چند قبل از اینکه از نرم افزار Team Ninja شد حاکم سختی بازی قهرمان و 2017 را Nioh آنها ثابت کرد که هنوز هم آن را کردم و بیشتر. در حال حاضر آنها آماده هستند برای ما درد انگشتان دست با Nioh 2.

Screenshot from Nioh 2

تصویر از Nioh 2

Nioh است, یک ماجراجویی اکشن مجموعه در یک تاریخ متناوب ژاپن از 1555, تاخت و تاز کردن توسط فوقالعاده هیولا شناخته شده به عنوان Yokai. که در آن بازی برای اولین بار تا به حال Geralt از Rivia مانند شخصیت شما در حال حاضر بازی مرموز نیمه انسان نیمه یوکای جنگجو.

حقیقت گفته شود, در حالی که Nioh 2 آیا چرخش کاملا خوب داستان من اغلب خودم را از دست داد در ارباب فئودال نام. به نحوی آن هنوز کاملا رسیده منفعل داستان سرایی لغو احکام صادره ی از Dark Souls اما نشانی از یک کار مناسب و معقول.

Nioh 2

  • توسعه دهنده: Team Ninja
  • ناشر: Sony سرگرمی های تعاملی
  • قیمت: ₹3999 برای PS4

دقیق می سازد

شخصیت خالق ذهن باد و جنس مایع با بسیاری از ریزه کاری های بسته بندی شده به ایجاد شخصیت است که بهترین شما نشان دهنده. به جای قفل کردن نژادها را به شرقی, شما می توانید مجموعه خود را از رنگ پوست و نژاد مناسب است.

Nioh مبارزه با سیستم سلاح های مبتنی بر, همه با خود movesets. خود را انتخاب سلاح های, همراه با سحر و جادو و انتخاب خود را yokai روح تعریف شخصیت خود را به شما اجازه لحن و نیشگون گرفتن و کشیدن خود را ساخت به عنوان شما را قوی تر بیشتر آشنا شما را با جراحی.

این swordplay سریع و خشمگین با قطعی ریتم و جریان وجود دارد سه موضع در سراسر دو تغییر غوغا و سلاح در بازه زمانی. مدیریت کی است, خوب, کلید این است که استقامت تخلیه از مبارزه است که می تواند جبران توسط زننده آن در زمان مناسب. Yokai پرتاب ثابت منفی در زمینه های است که می تواند تنها با کنار یک پالس. این همه ممکن است به نظر می رسد قریب به اتفاق قربانیان است اما عمق زیبا.

Screenshot from Nioh 2

تصویر از Nioh 2

همانطور که با تمام روح بازی ها, Nioh 2 دشوار است. Grunts و Yokais را وحشیانه یک ضربه کشتن, حرکت برای insta-کشد. شما خواهد مرد اما مرگ را نه به عنوان نشانه ای از شکست اما به عنوان یک مکانیک گیم پلی. جدید پشت سر هم ضد علاوه بر بزرگ برای مبارزه با, که باعث Yokai قاتل حرکت می کند. زمان بندی بسیار مهم است شما به یک قاتل ضربه اگر شما از دست ندهید. Yokai حملات متفاوت هستند اما اگر شما می میرند و شما باید برای اجرای تمام راه برگشت به پس گرفتن قدرت از نقطه که در آن شما درگذشت.

پاداش بسیار

بسیار شبیه Diablo III بازی می اندازد غارت شما همه با تفکیک مناسب نادر بودن رنگ است. در حالی که این ممکن است به نظر می رسد مانند یک چیز خوب در بسیاری از قطره های غیر مهم رول ساخت بسیاری از ارزش خود را بازی زمان صرف شده در نمایش منو شکستن سلاح برای مواد و یا فروش آنها. مدیریت موجودی بسیار مهم است و در هر بازی اما Nioh می توانید رفتن به دریا گاهی اوقات. اگر شما سخت کوش هستند, شما می توانید تبدیل چندین متوسط سلاح به برخی از آنهایی که واقعا خوب.

Screenshot from Nioh 2

تصویر از Nioh 2

سطوح بیشتر زیبا و در عین حال کشنده است. در حالی که سطوح به عنوان یکنواخت و خسته کننده به عنوان اولین بازی آنها می تواند کاملا پیچیده و تودرتو. در واقع توقف به تحسین مناظر زیبا می تواند کشنده باشد. هیچ کس در این صنعت می کند زیبایی بهتر از تیم نینجا و این نشان دهنده در مدل های شخصیت است که تقریبا در مرز K-خواننده پاپ-مانند زیبایی شناسی. افزایش سرعت ساخت دوره خود را مد خیلی بیشتر سرگرم کننده تر از متوسط خود را روح بازی.

Nioh 2 احساس می کند مانند آنچه Nioh باید بوده است; آن است که فقط بیشتر از همان را برای طرفداران که عشق این بازی است که نه یک چیز بد است. مبارزه با مکانیک سریع هستند و هنگامی که شما آن استاد آنها نگاه باور نکردنی است. این بازی به شدت توصیه می شود که مقدار سمت راست از به چالش کشیدن اما انتظار زیادی می میرند.

نویسنده tech و علاقه مندان به بازی که امید به یک روز خود را به پایان برساند sci-fi رمان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی