فقط با پنج روز باقی مانده برای اجرای حکم اعدام در شور 2012 Nirbhaya باند تجاوز به عنف و قتل مورد Tihar زندان مقامات روز یکشنبه گفت که آنها خواسته اند جلاد به گزارش سه روز جلوتر از برنامه ریزی حلق آویز.

چهار مجرم در مورد به دار آویخته شود با هم در 5.30 بعد از ظهر در 20 مارس با توجه به سفارش توسط یک دهلی دادگاه در اوایل این ماه.

Nirbhaya پرونده | دادگاه عالی به گام اگر مجرم هستند و نه به دار آویخته در 20 مارس

اعدام محکومین ها Mukesh کومار سینگ (32), Pawan گوپتا (25), Vinay شارما (26) و آکشی کومار سینگ (31).

اعدام حکم مرگ شده است معوق سه بار تا کنون به دلیل تاخیر با آنها طاقت فرسا در راه حل های حقوقی.

پس از تازه حکم مرگ صادر شد, این Tihar مقامات زندان در نامه ای به همتایان خود در اوتار پرادش درخواست برای این سرویس از جلاد Pawan Jallad ارشد زندان رسمی گفت.

“Pawan Jallad یک جلاد از درسی خواسته شده است به گزارش Tihar زندان در 17 مارس سه روز جلوتر از تاریخ برنامه ریزی شده از حلق آویز” گفت: Sandeep Goel, DG (زندان).

به گفته مقامات زندان ساختگی اعدام انجام خواهد شد و دوباره پس از ورود آقای Jallad.

چک های بهداشتی-از این محکومین در حال انجام است یک بار در یک روز. آنها همچنین توصیه به صورت منظم به آنها گفت.

از چهار مجرم موکش Pawan و Vinay تا به حال گذشته خود را چهره به چهره ملاقات با خانواده های مربوطه خود را. مقامات نوشته اند به خانواده Akshay در مورد تاریخ نهایی جلسه قبل از تاریخ برنامه ریزی شده از اعدام.

از زندان به مقامات نیز متوقف نشده محکومین’ جلسات هفتگی با خانواده های خود نشده است.

23 ساله فیزیوتراپی کارآموز که به شناخته شده به عنوان ‘Nirbhaya’ (بی باک) بود ربوده و وحشیانه حمله در یک حرکت اتوبوس در جنوب دهلی در دسامبر 16, 2012. او پس از دو هفته است.

شش نفر از جمله چهار مجرم و یک نوجوان بود به عنوان متهم کرده است. رام سینگ ششم را متهم کرد که گفته می شود خودکشی در Tihar زندان روز پس از شروع به محاکمه در مورد.

و نوجوانان منتشر شد در سال 2015 پس از گذراندن سه سال در یک تادیبی صفحه اصلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی