یک دادگاه دهلی روز پنج شنبه منصوب مدافع راوی قاضی به نمایندگی از Pawan گوپتا یکی از چهار محکوم به اعدام محکومین در Nirbhaya تجاوز و قتل. جلسه اضافی قاضی Dharmender رعنا منصوب آقای قاضی پس از آقای گوپتا حاضر به گرفتن یک وکیل ارائه شده توسط DLSA به عنوان کمک های حقوقی.

در دادگاه روز چهارشنبه ارائه مشاوره به آقای گوپتا و ابراز نارضایتی بیش از این تاخیر در این روند از سمت خود. آقای گوپتا گفت که او تا به حال برداشته زودتر خود را وکیل و نیاز به زمان برای تعامل با یکی از جدید.

منطقه خدمات حقوقی قدرت (DLSA) ارائه شده بود آقای گوپتا پدر با یک لیست از آن empanelled طرفداران به انتخاب از.

 

آقای گوپتا تنها در میان چهار مجرم که هنوز ثبت درمانی دادخواست — آخرین درمان های قانونی موجود به یک فرد است که تصمیم گرفت در اتاق. او همچنین دارای گزینه ای پر رحمت درخواست.

دیوان عالی کشور روز شنبه محفوظ سفارش برای روز جمعه در Nirbhaya باند تجاوز به عنف و قتل محکوم Vinay شارما درخواست چالش برانگیز رد رحمتش دادخواست توسط رئیس جمهور ادعا شد که در آن انجام می شود در یک “ملا فیده” شیوه است.

شارما یکی از چهار محکومین به اعدام در سال 2012 مورد نیز به دنبال تخفیف از اعدام به حبس ابد ادعا کرده است که او “توسعه بیماری های روانی” در داخل زندان با توجه به اتهام “شکنجه و بدرفتاری”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید کتاب زبان اصلی