NIRF رتبه بندی منعکس غفلت از فناوری پژوهش

این ملال انگیز نشان می دهد دانشگاه های مهندسی در سطح ملی و سازمانی و رتبه بندی چارچوب (NIRF) رتبه بندی به عنوان یک گریم یادآور stagnancy در زمینه ویژگی های آموزش و پرورش در دولت است.

تنها پنج دانشگاه های مهندسی تحت دانشگاههای دولتی می تواند آن را به لیست با دو بدانند بین 201 تا 300. در حالی که بسیاری استدلال می کنند که سیستم رتبه بندی را به حساب عوامل که از ایالت به ایالت متفاوت وجود اجماع در داخل دانشگاه و صنعت است که اندک اهمیت این سایت متعلق به پژوهش در کرالا علمی سیستم.

“ما در تلاش برای تبدیل ما معاینه گرا سیستم آموزش و پرورش به یک دور در تحقیقات و نوآوری می گوید:” Saji Gopinath مدیر عامل شرکت کرالا راه اندازی ماموریت و مدیر هند موسسه فن آوری اطلاعات و مدیریت کرالا.

انعکاس نظر APJ عبدل کلام و فن آوری دانشگاه معاونت Rajasree M. S. تأکید بر نیاز به ایجاد تحقیقات میان رشته ای اکوسیستم است که پرورش شروع یو پی اس در دانشگاه قبل از اینکه آنها را قادر به راه اندازی پایگاه در آن پارک.

شکست از موسسات آموزش عالی در همکاری با موسسات تحقیقاتی و سازمانهای صنعتی نیز تشخیصی.

Anoop P. Ambika مدیر عامل شرکت قرنی-بر اساس CLAP تحقیقات و عضو کمیته اجرایی از گروه شرکت های فن آوری (GTech) یک کنسرسیوم فن آوری اطلاعات (IT) شرکت در دولت گفت: دانشگاه باید شامل کارشناسان صنعت در میان اعضای هیات علمی در رشته های مختلف.

“این طرح را ایجاد انگیزه در دانش آموزان و تشویق معلمان به تغییر شکل راه دانش ابلاغ شده است. ما باید به وضوح تعریف ما از نظام آموزش عالی اگر ما جدی مورد ترویج تحقیق و توسعه (R&D)” او گفت:.

Educationist R. V. G. منون گفت: آموزش جامعه باید همگام با تغییر بار. برای این کیفیت به جای ارشد باید ملاک قرار ملاقات ها و تبلیغات.

دکتر Rajasree همچنین حمایت حکومت شیوه که incentivised تحقیقات و شایستگی در دانشگاه. دانشگاه ها و کالج ها باید اولویت را به تجهیز دانش آموزان با مهارت های حل مسئله به جای محدود کردن فعالیت های علمی به برنامه های درسی, او گفت:.

موردی برای استقلال?

فقیر نشان می دهد که دانشگاه های مهندسی در NIRF رتبه بندی موظف است برای تجدید سر و صدا برای اعطای علمی استقلال به دانشگاه است که باید برای شکایت کرده بودن سرکوب در سیستم دانشگاه. آن را نیز می آید در زمانی که پنج خود تامین مالی دانشکده علمی کاربردی برای استقلال. کمیسیون مالی دانشگاه در حال انجام بازرسی در سه نفر از آنها.

در حالی که ابراز شک و تردید در مورد اینکه آیا استقلال می تواند به بهبود کالج های خصوصی ، منون rued فرصت که دانشکده مهندسی تریواندروم (CET) از دست داده بود زمانی که آن را نزدیک به رسیدن به این وضعیت در گذشته است.

“در حالی که علمی استقلال را فعال CET در به دست آوردن کیفیت آن را ادامه داد و به استراحت در اوج گذشته خود,” او گفت:.

مشوق ها برای بهترین

پیشنهاد یک جایگزین برای استقلال دکتر Gopinath به نام برای ایجاد چند لایه سیستم است که قادر می سازد بیشتر آزادی برای بهترین نمایشی موسسات. در حال حاضر قوانین قاب به جای حداقل نمایشی موسسات مانع از آنهایی که بهتر از بالا بردن استانداردهای خود را, او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>