Nischay Parekh لیست پخش برای جداسازی

خواننده و ترانه سرا Nischay Parekh گوش دادن سلیقه هستند و طبعا شکل خود را bandmate درامر تولید کننده Jivraj سینگ با نام مستعار Jiver. یکی از نیمی از dreampop دو Parekh & Singh, کلکته-تربیت و دبی مبتنی بر Parekh – که به تازگی راه اندازی خود را Hindi پروژه Nishu در اوایل این سال است که در حال حاضر به تنظیم همه چیز را از صنعتی به الکترونیکی به کلاسیک و برخی از هند مستقل نیز هست. ما از او خواست تا برای به اشتراک گذاشتن برخی از زمان مورد علاقه های شما.

Four Tet

Four Tet

سازهای کوبه ای (Four Tet)

‘دیجیتال Arpeggios’

این آهنگ که Jivraj به من معرفی! من dabbling در DJing و تعمق به اعماق تاریک دنیای موسیقی الکترونیک است. Four Tet یک نیروی محسوب می شود. من دوست دارم موسیقی الکترونیک است که در حال آمدن است از یک تحصیل کرده موسیقی در فضا. من فکر می کنم Four Tet نیز به طور طبیعی موسیقی اما تمام تفاوت های ظریف و انتخاب صدا بسیار فکر شده و بسیار خوب conceptualised. این چیزی است که من می خواهم در یک نوع خاصی از موسیقی است. آن را واقعا سرد هنری نیز هست.

Topshe

Topshe

Topshe

‘غمگین پسران

او دوست ماست از کلکته. Topshe یکی از آن شخصیت های منحصر به فرد است که شما دیدار با کسی که به نظر می رسد واقعا راحت و دودی یک مقدار مشخصی از سکون. در همان زمان, او را سرشار از هوش و شوخ طبعی و است که واقعا می درخشد را از طریق در این مسیر است. گوش دادن به این آهنگ احساس می کند مانند گذراندن وقت با Topshe و یا با داشتن یک گفتگو با او. من شخصی مبادلات با او همواره بسیار پوچ و دمدمی است که دقیقا چگونه من و تعامل با بسیاری از مردم است.

Dhruv Visvanath

Dhruv Visvanath

Dhruv Visvanath

‘عزیز مادلین’

Dhruv جامد ترانه سرا و واقعا خوب نوازنده گیتار. او فقط یکی از آن دسته از افرادی که به طور طبیعی موسیقی. من یکی از این افراد است. من نیاز به نشستن و تجزیه و تحلیل و فکر می کنم در مورد موسیقی, من بازی و را. وقتی که شما گوش دادن به Dhruv هر چند آن را احساس می کند مانند آن است که از یک واقعا اولیه و معتبر محل. من فقط شروع به میل موسیقی مانند است که به تازگی.

Miles Davis

مایلز دیویس

مایلز دیویس

‘آبی در سبز’

من گوش به آن زمانی که من آماده برای رفتن به برکلی بازگشت در سال 2011. در اصل این یک جاز مدرسه. بنابراین من فکر کردم چه قطعی است, آلبوم جاز?’ من از یک دسته از نوازندگان از جمله Jivraj من معلم گیتار Tajdar جنید و یک درامر اچ به نام Vishal نایاک. هر کس گفت: آن نیاز به مایلز دیویس’ نوع آبی. من گوش به این آهنگ خاص و آن را واقعا تغییر راه من در موسیقی و آن را به من نشان داد کاملا متفاوت جهان است.

Nischay Parekh’s playlist for self-isolation

نه ناخن اینچ

‘کپی’

این است که یک باند من می دانستم که در مورد اما من فقط به دو دلیل – که Jivraj به من معرفی آنها را در یک راه بزرگ است. آنها یکی از گروه های مورد علاقه من فکر می کنم. همچنین (نوازنده بیس) پینو Palladino بازی با آنها را در تور اخیر برای این آلبوم تردید مارکس. قبل از این من به angsty صنعتی, موسیقی, اما هنگامی که من گوش دادن به این آلبوم من متوجه شدم NIN است و گروه پاپ. این سوپر جاذب و آنها مقدار زیادی از پاپ مانند احساسات که من به. به علاوه تولید بکر است و دلپذیری. آن را سخت برای به دست آوردن بهتر از آن است.

John Prine

جان Prine

جان Prine

‘این راهی است که دنیا دور می رود’

من نمی توانم به یاد داشته باشید زمانی که من شنیده ام این آهنگ برای اولین بار و یا زمانی که من قرار بود به جان Prine. اما زمانی که من آن را بشنوند من نوع دمیده دور. او یک ترانه سرا ترانه سرا: یکی از آن بچه ها که تمام ترفندهای کوچک بافت و باب که تمام ترانه سرایان که پرشور در مورد هنر و صنعت خود را – من فکر می کنم من هستم – واقعا درک ،

Bach

باخ

یوهان سباستین باخ

‘بدون همراه Cello Suite No. 1 in G Major, BWV 1007: I. مقدمه ای’

من یک فن بزرگ از شوپن و هندل مورد علاقه شخصی است. اما Jivraj مشترک این Cello Suite با من از چند روز پیش. من شنیده ام از آن را قبل از این یکی از آن قطعات موسیقی است که هر بار که شما با گوش دادن به آن احساس می کند مانند ، وجود جزئیات بسیار بسیار هیجانی. آن را به خوبی به این بازی زمانی که شما در حال انجام کارهای روزمره خود را و یا در اوایل صبح. این یک همراهی برای زندگی است.

گرفتن Nischay Parekh در گفتگو با Anurag Tagat در آوریل 25 در 6 ساعت زندگی @thehinduweekend Instagram

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>