Nithiin به تعویق انداختن مارس عروسی, زیر COVID-19 شیوع و مستند

در ماه فوریه بازیگر Nithiin تا به حال نوشته شده از یک عکس از مراسم نامزدی خود را در توییتر و به دنبال همه نعمت. او و نامزد او را Shalini شد برنامه ریزی برای ازدواج در مارس 16 در Palazzo Versace, Dubai.

اما شیوع کروناویروس و متعاقب آن مستند را مجبور کرده است تا خانواده ها برای تغییر برنامه های عروسی. این بازیگر که جشن تولد خود را در روز دوشنبه 31 مارس اعلام کرده است که مراسم عروسی خود را در حال به تعویق افتاد. تاریخ جدید است که هنوز به تصمیم گرفت. او در ادامه خواست خود را از پیروان و طرفداران به ماندن در خانه در طول مستند دوره و نه انجام هر گونه جشن تولد از طرف او.

Nithiin and his fiance Shalini

در همین حال وجود دارد برخی از دلایل برای تشویق این بازیگر به عنوان تیم Rang Deاو آینده فیلم پرده برداری از اولین نگاه, پوستر شامل Nithiin و Keerthy Suresh به عنوان آنو و آرجون شخصیت آنها را به تصویر بکشد در این فیلم است.

Rang De تولید شده توسط Sithara تفریحات نوشته و کارگردانی شده توسط Venky Atluri و همچنین ستاره Naresh, Kousalya, Rohini Bramhaji, Vennela Kishore, در میان دیگران. P C Sreeram را فیلمبرداری یکی از فیلم های برجسته; Rang De موسیقی توسط دوی روپیه پراساد و هنر جهت با Avinash Kolla.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید