Nithya منن بر نفس: به سایه’: ‘این است که بهترین عملکرد’

Nithya منن که باعث می شود او OTT اولین با وب سری تنفس: به سایهکه قطره در آمازون نخست تصویری در جولای 10, می گوید: قالب راست تا کوچه او. این نوع از کار او همیشه می خواستم برای انجام. او خواستار آن او را “بهترین عملکرد تاریخ” بیش از تلفن.

یک سال گذشته بوده است پر حادثه برای منن که ثابت کرده است خودش را در Malayalam Tamil کانادا و تلوگو فیلم. در سال 2019 او بالیوود اولین بار در ماموریت منگل و همچنین شروع به کار در اولین سری وب. تنفس… آزاد تقریبا در برنامه او می گوید:, و اضافه کرد که برنامه ریزی شده ‘بزرگ’ تبلیغات نمی خواهد اتفاق می افتد و بسیاری از عمل در حال حاضر می توان از راه دور با توجه به همه گیر. آن است که فصل دوم از سری تنفسکه در پخش نخست تصویری در سال 2018 است.

منن باعث می شود او دیجیتال اولین با آبیشک باچان که همچنین به نظر می رسد برای اولین بار در یک سری وب. او و باچان در حال رفتن با تریلر پدر و مادر یک دختر گم شده Siya. منن نشان می دهد هیچ چیزی در مورد نقش او را اما او صحبت درباره تجربه لوکس از زمان در یک سری وب برای انجام و فضای او به عنوان بازیگر در این سریال به کارگردانی Mayank Sharma.

آنچه که شما در حال کار در این قالب جدید. آن را متفاوت از فیلم ؟

من واقعا تا به حال یک زمان خوب است. وجود دارد هیچ متعارف محدودیت که یک چهره در فیلم. این چیزهای من در مورد خواب. حتی محیط کار — کار با مردم در طول موج مشابه من بود خوشحال فضا. در مجموعه وجود دارد درک درستی از فضای احساسی که یک بازیگر نیاز دارد و من کردم که. ایده این است که معمولا درک و نه یک بازیگر با توجه به این که در فیلم وجود دارد که در آن مقدار زیادی از سر و صدا در اطراف. برای یک بازیگر به واقعا انجام آنها نیاز است که برای رسیدن به فضای احساسی از شخصیت. من از دست که در فیلم. کمتر وجود دارد مردم را در اینجا تنظیم کنید. من با توجه به محیط به انجام, من احساس درک و پشتیبانی می کند. این است که بهترین عملکرد. من به دنبال به جلو به دیدن آن است.

 

دارای وضعیت فعلی خراب آزادی طرح ؟

وجود دارد برنامه برای بزرگ آزادی با راه اندازی و تمام اما با توجه به وضعیت حال حاضر تمام است که تغییر کرده است. در واقع سازندگان می خواستند به تبلیغات در جنوب به ویژه اما در حال حاضر تمام است که می تواند از راه دور انجام می شود.

شما یک بار به من گفت این فرمت می دهد زمان بیشتری برای یک بازیگر به انجام و شکل دادن به شخصیت.

بله. وجود دارد بنابراین مقدار یک بازیگر می تواند انجام دهد — در این مورد وجود دارد که 12 ساعت از محتوا وجود دارد هیچ محدودیت زمان در حالی که انجام یک صحنه. در حالی که در فیلم شما باید واضح و از آنجایی که من به آن استفاده می شود; در زمان, در مجموعه, من می توانم در یک صحنه سریع و Mayank شارما (مدیر) خواهد tell me ‘وقت خود را’. من احساس نازپرورده است که به دلیل.

شد زبان یک مشکل ؟ این همه Hindi?

آن است که هر دو زبان هندی و انگلیسی, زبان بود یک مشکل نیست. من راحت با هندی. تیم بود, مخلوط شده, من گفتن بود Mayank که آن را احساس می کنم مثل یک هندی مجموعه. آن را کاملا خوب!

چگونه شما زمین نقش?

Mayank قوی در جنوب هند اتصال — او ساعتهای زیادی جنوبی فیلم های هندی. او تا به حال دیده OK Kanmani و می دانست که من از آنجا که, و آشنا بود با من کار می کنند. او از من خواست تا به عمل در سری و مصر بود که من بخشی از این پروژه است.

و چگونه شما را از دست زدن به مستند?

من مطالب و خوشحال است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>