روز پنج شنبه دادگاه عالی روشن است که آن 2018 ممنوعیت استخراج معدن در گوا نه بار, خصوصی شرکت های استخراج معدن از حمل و نقل کردن هر مواد معدنی از آنها استخراج شده قبل از برش تاریخ 15 مارس سال 2018 است.

سه قاضی نیمکت رهبری توسط رئیس دادگستری هند Sharad A. Bobde به شرکت در شش ماه پنجره برای حمل و نقل مواد معدنی که برای آنها تا به حال پرداخت حق امتیاز. آن مطمئن NGO گوا پایه و اساس است که دولت خواهد نگه داشتن یک ساعت مچی نزدیک و اطمینان حاصل شود که کارگران معدن نقل مکان کرد و تنها مواد معدنی استخراج شده قبل از 15 مارس سال 2018 است.

این دادخواهی ناشی از فوریه 7, 2018 apex حکم دادگاه تلفظ توسط یک نیمکت رهبری عدالت (در حال حاضر بازنشسته) مادان B. Lokur. آن را نقض تمام 88 معدن اجاره مجدد توسط دولت بی جی پی در گوا در سال 2015 به “نفع خصوصی معدن رهن کنندگان”.

2018 حکم اشاره کرد که چگونه این اجاره شد و با عجله تمدید توسط دولت در سال 2014 با گذشته نگر اثر از سال 2007 فقط در نیک از زمان قبل از اصلاح معادن و مواد معدنی (توسعه و قوانین و مقررات) قانون ساخته شده مزایده اجاره اجباری به معدن مطلع مواد معدنی مانند سنگ آهن. آن را محکوم کرد نقش گوا دولت در غارت منابع طبیعی.

دادگاه گفته بود کارآفرینان خصوصی داده شد معدن اجاره “تقریبا برای یک آهنگ”. آن را یافت که در برخی از خصوصی معدن حتی بدهکار دولت مبالغ به تومان. 1500 کرور “نسبت ارزش سنگ استخراج شده در بیش از محیط زیست ترخیص کالا از گمرک”. Quashing مجوز خود را, دادگاه, اما, به کارگران تا 15 مارس سال 2018 به باد عملیات.

روز پنج شنبه رئیس دادگستری Bobde نوشت که قضاوت به این نتیجه رسیدند که “این دادگاه در [2018 قضاوت] در نظر گرفته شده بود به منع معدن و همچنین حمل و نقل مواد معدنی و آهن و یا با اثر از مارس 16.2018 هیچ چیز مانع از آن از انجام این کار”.

او گفت: “تنها ممنوعیت این است که برای انجام عملیات استخراج از معادن”. او معتقد است که بدون شک وجود دارد که مالکیت از سنگ بود که از این حزب که تا به حال مطرح شده سنگ معدن. “سنگ معدن است که مجاز به حمل و نقل است به شرط پرداخت حق امتیاز. ما هیچ دلیلی که چرا صاحبان نباید مجاز به حمل و نقل خود را در سنگ”.

دادگاه به جهت روشن به دولت است که حمل و نقل مواد معدنی خواهد بود و تنها در رابطه با چنین مواد معدنی که در آن حق امتیاز پرداخت می شود.

“معدن رهن کنندگان مجاز خواهد بود برای حمل و نقل حق امتیاز پرداخت سنگ/مواد معدنی از اسکله/stockyard یا pitheads بر اساس مدرک معتبر حمل و نقل مجوز صادر شده برای آنها توسط مرجع صالح دولت” دادگاه دستور داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی