هیچ شهروندی سوابق موجود برای سانتی متر و فرماندار می گوید هاریانا دبیرخانه در RTI پاسخ

وزیر دبیرخانه در هاریانا ندارد سوابق مربوط به اثبات تابعیت از وزیر منهر لعل خطار کابینه خود همکاران و فرماندار.

یک پنیپت بر اساس فعال در ماه گذشته به دنبال اطلاعات در اثبات تابعیت از وزیر, همه وزیران دولت کابینه و فرماندار Satyadev Narayan Arya تحت قانون حق دسترسی به اطلاعات (RTI) عمل می کنند. او خواسته بود خود را برای شهروندی گواهینامه یا گواهی کپی از اسناد و مدارک است که اثبات خود را در هند شهروندی است.

همچنین بخوانید: NRC خواهد شد وارد شده در هاریانا بیش از حد: خطار

در پاسخ به این پرس و جو در فوریه 17, دبیرخانه گفت: “در حالی که بازگشت شما (P. P. کاپور) نامه ما می خواهم به اطلاع که وزیر دبیرخانه شعبه ندارد هر رکورد موجود با آن است. اطلاعات به دنبال شما ممکن است در دسترس باشد با کمیسیون انتخابات. از این رو, شما ممکن است در ارتباط با کمیسیون انتخابات برای اطلاعات مرتبط است.”

همچنین بخوانید: کسانی که مخالف کا NRC می شود ‘از بین برود در یک ساعت: Haryana BJP MLA

آقای خطار گفت: اخیرا در یک کنفرانس مطبوعاتی که در مجموع 1500 برنامه های دریافت شده در هاریانا برای تابعیت از افرادی که آمده بودند به هند پس از مواجهه با آزار و اذیت مذهبی در پاکستان و بنگلادش و افغانستان و زندگی در دولت است. او افزود که آنها می تواند با توجه به تابعیت تحت تابعیت (متمم) قانون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>