هیچ وضوح در مورد اینکه آیا تهمت را به هند می گوید: سابق آمریکا NSA جان بولتون

سابق ایالات متحده (ایالات متحده) مشاور امنیت ملی جان بولتون گفته است که اگر چین و هند در مرز تنش ها تشدید می شود هیچ تضمینی وجود ندارد که رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عقب خواهد هند در برابر چین است.

“من نمی دانم که راه او را برود و من فکر نمی کنم او می داند یا نه. من فکر می کنم او می بیند ژئواستراتژیک رابطه با چین به عنوان مثال به طور انحصاری از طریق منشور تجارت” آقای بولتون گفت WION تلویزیون در یک مصاحبه. او همچنین گفت که او فکر نمی کند که آقای تهمت می داند هر چیزی در مورد تاریخ از درگیری بین هند و چین است. او ممکن است در جریان آن تاریخ واقعا با چوب به او گفت: آقای بولتون. بود که آمریکا NSA از آوریل سال 2018 به سپتامبر سال 2019 تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

“من فکر می کنم غریزه روده خود را برای چهار ماه آینده این است که به هر چیزی را از روی میز که پیچیده آنچه که در حال حاضر دشوار انتخابات برای او” آقای بولتون گفت.

“پس او (تهمت) می خواهم آرام است همراه با مرز که آیا آن منافع چین یا هند است. از نظر او — هیچ خبری خبر خوب این است,” او گفت:.

هندی و چینی ارتش قفل شده بودند در بن بست تلخ در مکان های مختلف در شرق لاداخ برای هشت هفته گذشته. تنش تشدید منیفولد پس از Galwan دره درگیری که در آن 20 هندی پرسنل ارتش کشته شدند.

هر دو طرف باید در چند دور از سیاسی و نظامی ایران در چند هفته گذشته برای کاهش تنش در منطقه است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>