هیچ انکار coronavirus آزمون برای مهاجران غیر قانونی می گوید تهمت

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفته است که غیر قانونی و مستند نشده مهاجران از جمله از هند را نمی توان انکار کرد از یک آزمون برای رمان coronavirus نیز آلوده کرده است که بیش از 300 ، 000 در سراسر جهان.

ایالات متحده در حال حاضر برخی از 11 میلیون مستند نشده مردم چند صد هزار نفر از آنها از هند و جنوب آسیا است.

Coronavirus شیوع است که دولتی در چین در شهر ووهان است کشته 14,641 مردم با 336.000 در موارد گزارش شده در 173 کشور و سرزمین با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز coronavirus ردیاب.

ما خواهد شد تست (غیر قانونی) فرد (برای coronavirus) چون من فکر می کنم این مهم است که ما تست آن شخص و ما نمی خواهید به ارسال آن شخص را به هر کجا که ما در حال رفتن به ارسال این که آیا آن یک کشور دیگر و یا برخی از مکان های دیگر… تهمت خبرنگاران در کاخ سفید در کنفرانس خبری.

آقای ترامپ بود در پاسخ به یک سوال اگر افراد مستند نشده استقبال در coronavirus تست سایت.

“می توانید آنها را نشان می دهد و آزمایش می شود بدون ترس از اینکه گزارش به مقامات مهاجرت ممکن است اخراج? او خواسته شده بود.

ما جراح عمومی جروم آدامز گفت: ویروس نیست و قاضی بر اساس آن یکی از.

“بنابراین مهم است که ما سعی می کنیم تا مردم آزمایش که علائم. اما نکته مهم این است که ما واقعا می خواهید مردم را به شنیدن است که بیماران نیاز به آزمایش می شود. ما نیاز به اولویت بندی کارکنان بهداشت و درمان ما, او گفت:.

معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت که وزارت امنیت داخلی اتحاد خطاب این موضوع است. گمرک و حفاظت مرزی در واقع ارشاد صادر شده است که خروج از شرایط خاص گمرک و حفاظت مرزی نیست هدف اتاق اورژانس یا درمانگاه.

آقای ترامپ گفت که کارگران ثبت نشده تست خواهد شد بیش از حد.

“بله من جواب بدین. و اگر که سیاست من آن را سیاست. من فقط گفت: به عنوان مایک (پنس) که گفته بود, پاسخ بله است, او گفت:.

ما انجام خواهد داد این آزمون از آنجا که من فکر می کنم در این مورد مهم مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

ما شاهد افزایش قابل توجهی در coronavirus موارد با مجموع تایید عفونت پریدن به حدود 34,000 در حالی که بیش از 400 مرگ و میر ثبت شد و حتی به عنوان یکی از هر سه آمریکایی گفته شده است در خانه بمانند.

با توجه به Worldometer یک وب سایت که کامپایل موارد جدید COVID-19 تا یکشنبه شب حداقل 33,546 آمریکایی تایید شد شما با رمان coronavirus در حالی که مرگ و میر افزایش یافته و به 419.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر