هیچ عذر و بهانه می گوید: گریم Kohli

Virat Kohli را furrowed ابرو گفت: داستان. هند کاپیتان زبان بدن نمی تواند, ماسک, درد شکست.

به عنوان کاپیتان از جهان شماره 1 آزمون تیم او طول می کشد افتخار در کنار او اجراهای خارج از کشور. هند اگر چه کنار گذارده شد توسط نیوزیلند در حوضه رزرو.

بی پرده و مستقیم

Kohli شد بی پرده و مستقیم او نه بهانه.

Kohli گفت: این تیم تا به حال نشده است به اندازه کافی رقابتی. او به یاد می آورد که چگونه این تیم مبارزه کرده بود و تمام راه را حتی در مسابقات را از دست داده بود.

“اما من فکر می کنم ما خودمان را پایین انبوه با خفاش در نوبت اول. اگر ما تا به حال 230 یا 240 ما داده اند ما پرتاب یک شانس,” او گفت:. “شما می توانید می گویند که شیر یا خط نقش بزرگ, اما این غیرقابل کنترل و بنابراین شما نمی توانید تمرکز بر روی آن است.”

Kohli گفت: هند به حال شده است در بهترین حالت آن در این آزمون است. “تنها اگر ما این را قبول ما خواهد آمد در بازی بعدی با یک مقدار بهتر ذهن-تنظیم و خیلی بیشتر رقابتی است.”

کاپیتان احساس شات انتخاب شد بسیار مهم در این شرایط است. Kohli گفت: نیوزیلند پرتاب کردم به ذهن ضربه — بولینگ با دقت دونده در اطراف خفاش.

“شما باید به آمار گذشته آن دونده و در آن نهفته است خطر است. این زمین کند بود و در خشک کن طرف. بنابراین ما نمی قادر به گرفتن عکس های دور,” او گفت:.

فریبنده نمرات

با توجه به پتانسیل Kohli مایل بود به Prithvi شاو زمان بیشتری است.

در مورد خود Kohli گفت: “من پنبه حلاجی شده واقعا خوب است. گاهی اوقات نمرات را منعکس نمی کند چه شما در حال پنبه حلاجی شده و است که می تواند اتفاق می افتد زمانی که شما لازم نیست اجرای آنچه که شما می توانید به خوبی.”

Kohli گفت: هند مورد نیاز برای جلوگیری از سر و صدا از خارج [انتقاد] و رویکرد Christchurch آزمون با یک ذهن روشن-مجموعه. و ضربه زن تا به حال به مسئولیت. آن را بیشتر یک روانی چیزی که از ویژگی های او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>