هیچ پرواز به و از فرودگاه کلکته در بنگال مستند روز

به Netaji Subhas چاندرا بوز فرودگاه بین المللی در کلکته نمی خواهد کار هر پرواز های ورودی و خروجی در روز, West Bengal دولت مشاهده کامل مستند. در تلاش برای جلوگیری از گسترش بیماری همه گیر دولت دولت تصمیم گرفته است که دو روز مستند هر هفته.

Kaushik باتاچاریا, فرودگاه, مدیر گفت که این فرودگاه باقی خواهد ماند کاربردی اما هیچ ورود و یا خروج پروازها را به کار گیرند در روز از مستند. دولت رفت و در مجموع مستند در جولای 23 و رعایت کامل مستند در شنبه, جولای 25. هیچ پرواز را به کار گیرند از فرودگاه در جولای 25. این تصمیم توسط مقامات فرودگاه در صورت درخواست از دولت. آقای باتاچاریا گفت: فرودگاه بوده و عامل حدود 90 پرواز روزانه (45 ورود و 45 خروج) از آنجا که مستند برداشته شد.

در اوایل این ماه در فرودگاه مقامات تصمیم به گسترش محدودیت در پروازهای ورودی از شش شهر ژوئیه 31. پروازهای ورودی از شش شهرهای دهلی و بمبئی و پونا, Nagpur, چنای و احمدآباد — باقی مانده اند به حالت تعلیق به کلکته فرودگاه از 6 ژوئیه در درخواست از دولت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>