هیچ خارجی آموزش کارمندان در طول این سال مالی با توجه به COVID-19 pandemic: دولت

وجود خواهد داشت هیچ خارجی آموزش کارمندان در طول سال مالی جاری با توجه به ایمنی و اقدامات ریاضت گرفته شده توسط دولت با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس پرسنل وزارت گفته است.

بخش پرسنل و آموزش (DoPT), کادر کنترل مقامات (وزارتخانه مربوطه) و مرکزی موسسات آموزش رفتار آموزشی خارجی یا بین المللی جزء به عنوان بخشی از آموزش به طور کلی برنامه.

“با توجه به شیوع COVID-19 همه گیر و از نظر ایمنی اقدامات مالی و ریاضت تمام کادر کنترل مقامات مرکزی و موسسات آموزشی مطلع هستند که هیچ آموزشی خارجی باید انجام شود در طول زمان سال مالی viz. 2020-2021” آن گفت: اخیرا در یک سفارش.

“با این حال تحت شرایط استثنایی آن است که اگر احساس لازم برای انجام هر خارجی آموزش قبل از تصویب DoPT باید به دست آمده” به منظور گفت.

در مجموع ₹238.45 کرور اختصاص داده شده به پرسنل وزارت جاری برای سال مالی داخلی و خارجی آموزش کارمندان و افزایش زیرساخت های لازم با توجه به 2020-21 بودجه ارائه شده توسط وزیر دارایی Nirmala Sitharaman در ماه فوریه است.

از این ₹83.45 کرور اختصاص داده شده برای این وزارتخانه برای دیدار با استقرار مربوط به هزینه از دهلی نو-بر اساس موسسه دبیرخانه آموزش و مدیریت (ISTM), Lal Bahadur Shastri, آکادمی ملی از دولت (LBSNAA) در موسوری و آموزش بخش DoPT.

هر دو ISTM و LBSNAA انجام چندین برنامه های آموزشی برای Indian Administrative Service (IAS) افسران و دیگر سطوح منشیگری کارمندان با قرار گرفتن در معرض قوانین و مقررات و استعداد.

در مجموع ₹155 کرور اختصاص داده شد به صورت مداوم مالی به صورت جداگانه جزء “آموزش طرح”. این شامل upgradation از LBSNAA به یک مرکز تعالی و تقویت امکانات آموزشی در ISTM.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید