هیچ صفحه اصلی قرنطینه بین دولت عودت: DCs

دولت های منطقه از Mysuru و Kodagu روز دوشنبه روشن است که بین دولت بازگشت مسافران به مناطق مربوطه داده شده گزینه انتخاب حالت از مرکز قرنطینه اما انتخاب خانه در قرنطینه بود و نه مجاز به آنها را. این مرحله گرفته شده بود برای جلوگیری و شامل COVID-19 بیماری همه گیر.

Mysuru معاون کمیسر Abhiram G. Sankar گفت: 14 روز قرنطینه در امکانات شناسایی شده توسط دولت های منطقه مانند مهمانخانه ها و هتل ها اجباری بود برای عودت کننده گان. آنها می توانید انتخاب کنید یا خوابگاه یا هتل. در حالی که قرنطینه در خوابگاهها بود رایگان عودت نیاز به پرداخت اگر آنها اقامت در هتل.

“کسانی که در زیر مرکز قرنطینه خواهد بود معرض COVID-19 آزمون در 14 روز از ورود خود را. من درخواست همه آنها را به همکاری در منافع عمومی” آقای Sankar گفت.

در Kodagu, 13 هتل ها شناخته شده بود برای نگه داشتن عودت در قرنطینه. برخی از خوابگاهها و مدارس مسکونی اجرا شده توسط بخش های مختلف نیز شده بود انتخاب شده است. غذا و محل اقامت رایگان در این مراکز گفت: Kodagu معاون کمیسر Annies Kanmani شادی. “تا زمانی که نتایج آزمایش آنها قرار است به باقی می ماند در قرنطینه” او گفت:.

جزئیات امکانات انتخاب شده برای نهادی قرنطینه شده بود محرمانه نگه داشته. جزئیات در دسترس بود با مربوطه tahsildars از taluks و ماموران اجرایی از taluk panchayats. هتل صاحبان آنها خواسته شده بود به ترتیب محرمانه است.

در Mysuru منطقه 268 افرادی که در بازگشت از کشورهای مختلف قرار داده شده بود در مرکز قرنطینه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>