هیچ IPL بدون نگرانی های حقوق و دستمزد برای فرانچایز; بازیکنان داخلی را نیز تحت تاثیر قرار می گوید: ICA رئیس

هیچ بازی بدون پرداخت هزینه.

این به خوبی می تواند سرنوشت بازیکنان که برای امضا کرده اند در این سال IPL است که به تعویق افتاده است و بعید به نظر می رسد به جلو بروید مگر اینکه BCCI ارقام جایگزین پنجره بعدها در سال افت چند تعهدات دو جانبه.

“سیستم IPL پرداخت شده است که 15 درصد پرداخت می شود یک هفته قبل از مسابقات شروع می شود. 65 درصد بیشتر پرداخت شده است و در طول مسابقه. 20 درصد باقی مانده است که پرداخت می شود در زمان مقرر پس از این مسابقات به پایان می رسد” یک مقام ارشد یک IPL حق رای دادن گفت PTI.

“BCCI دستورالعمل خاص. بدیهی است که هیچ بازیکن پرداخت خواهد شد که از هم اکنون,” او اضافه شده است.

در واقع پیامدهای اقتصادی از یک فصل بدون IPL می تواند بزرگ, بستری BCCI بازیکنان بدن — هند کریکت’ Association — رئیس جمهور Ashok Malhotra.

او احساس می کند که حتی بازیکنان داخلی ممکن است مجبور به قبول پرداخت اگر کاهش تلفات اجرا به هزاران کرور در میان مداوم مستند برای مبارزه با COVID-19 بیماری همه گیر.

در حال حاضر BCCI است که به دنبال یک جایگزین پنجره به عنوان شانس محدود IPL در نگاه ممکن است کم نور اما هیچ چیز بتنی آمده است.

این کشور در حال حاضر تحت 21-day مستند تا 14 آوریل در حالی که لیگ به تعویق افتاده است تا 15 آوریل است. همه گیر شده و باعث ضرب وشتم در سراسر جهان کشتار بیش از 37000 نفر تا کنون.

اقتصادی و تحولات ناشی از آن منجر به بازیکنان انگلستان و استرالیا به اعتراف است که آنها نیروبخش برای کاهش پرداخت.

یکی دیگر از حق رای دادن رسمی روشن است که حقوق بازیکنان بیمه نیست برای یک بیماری همه گیر.

“ما نمی خواهد هر گونه پول از شرکت بیمه به عنوان همه گیر نشده است و در بند. هر یک حق رای است حقوق و دستمزد سربار اعم بین ₹75 تا 85 کرور. چگونه می تواند ما را در پرداخت اگر هیچ اقدام” او پرسید.

“از Premier League, La Liga به بوندسلیگا بازیکنان در نظر گرفتن کاهش پرداخت. همچنین هیچ اطمینان وجود دارد در هر نقطه به عنوان زمانی که همه چیز عادی خواهد شد” این مقام است که بخشی از حداقل IPL 10 نسخه اضافه شده است.

هر دو از آنها گفت: در صدایی که BCCI نیاز به دیدن آنچه که می تواند انجام شود حتی اگر آنها می دانند که پدر و مادر بدن می ایستد به از دست دادن نزدیک به ₹3000 کرور.

“این فقط Dhonis و Kohlis که تحت تاثیر قرار خواهد شد. مطمئنا آنها احساس خرج کردن اما برای بسیاری از تایمر اول این ₹20, 40 و یا 60 لاخ جدی است زندگی در حال تغییر پول بعد از این همه کار سخت است. امیدوارم که BCCI یک طرح در محل” او گفت:.

BCCI خزانه دار آرون Dhumal اما گفت که در حال حاضر وجود ندارد هر گونه بحث و گفتگو در مورد کاهش دستمزد.

“شده است وجود دارد هیچ بحثی در تمام در کاهش پرداخت. IPL بدیهی است BCCI بزرگترین مسابقات است. اما در این مرحله آن را بسیار دشوار است برای انجام محاسبات و برآورد ضرر و زیان است. محاسبات پیچیده هستند و تا دفتر حامل با هم ما می توانیم هر چیزی می گویند” Dhumal گفت PTI.

با این حال سابق هند آزمون بازیکن Malhotra احساس می کند که نیاز به عملی در درک وضعیت. در مورد بازیکنان داخلی آن را نمی ممکن است قطع پرداخت اما احتمالا بسیار در انتظار پرداخت پیاده روی می تواند در برای برخی از زمان.

“BCCI را بدست آورده پول خود را از کریکت. اگر کریکت است اتفاق می افتد جایی که می خواهد پول از آمده است ؟ ما باید معقول در اینجا.

“به طوری که آن را نه فقط در بین المللی کریکت اما بازیکنان داخلی را نیز تحت تاثیر قرار. آن را به هیئت مدیره گسل. این اجتناب ناپذیر است وضعیت” Malhotra گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید