اجازه دهید تا در افغانستان به عنوان تازه سفارشات در انتظار بیش از معامله

طالبان افغانستان حمله نیروهای دولتی یک شبه و شبه نظامی فرماندهان گفت: در روز دوشنبه شورشیان عملیات را پیش رو تا زمانی که آنها دریافت تازه دستورالعمل بر اساس یک معامله با آمریکا به منظور کاهش خشونت در کشور است.

هفته گذشته یک مقام ارشد دولت آمریکا گفت: مذاکرات با نمایندگان طالبان در قطر تا به حال منجر به در و توافق در اصل برای یک هفته کاهش خشونت اما هفت روز به حال آغاز شده است. این مقام گفت این توافق نامه تحت پوشش تمام نیروهای افغان خواهد بود و از نزدیک بررسی شود.

رهبری ما نشده منتقل هرگونه پیام در مورد آتش بس به ما گفت: یک فرمانده طالبان در هلمند در جنوب استان است که دیده می شود برخی از شدیدترین مبارزه با.

فرماندهان در ولایت پکتیکا و ننگرهار و دو استان دیگر به عنوان پایگاه طالبان همچنین گفته است که ادامه حملات خود به عنوان برنامه ریزی شده.

یکشنبه شب با طالبان در حمله جنگندههای دولت افغانستان و نیروهای منینگ یک ایست بازرسی در ولایت کندز. با توجه به بیانیه ای که توسط سخنگوی طالبان Zabiullah مجاهد آنها کشته و 19 پرسنل امنیتی.

افغانستان وزارت دفاع تایید کرد این حمله در بیانیه ای قرار داده اما مرگ و میر در پنج. همچنین گفت: حملات هوایی تلافی جویانه انجام شد در برابر داعش.

یک سخنگوی طالبان نیز با صدور بیانیه ای در روز دوشنبه گفت: یک نظامی افغان هلیکوپتر شده بود به ضرب گلوله در ولایت نیمروز اما یک مقام رسمی وجود دارد گفت: این هلیکوپتر ساخته شده فرود اضطراری بود و نه حمله شده است.

قرارداد صلح

با وجود خشونت در زمین یک رهبر ارشد طالبان در دوحه تایید معامله با ایالات متحده تنظیم شده است به امضاء خواهد شد در پایان ماه فوریه در “مراسم” در دوحه.

رهبران سازمان ملل متحد اتحادیه اروپا و کشورهای اسلامی و کشورهای همسایه خواهد بود دعوت به حضور Mawlavi Abdul Salam حنفی معاون فرمانده طالبان را در دوحه بود به نقل از به نقل Nunn آسیا — طرفدار طالبان وب سایت با لینک های قوی به رهبری است. به زودی پس از امضای قرارداد صلح ایالات متحده عرضه خواهد شد 5,000 ما زندانیان ما را آزاد 1000 از ایشان آقای حنفی گفت.

اجرای این توافقنامه خواهد حرکت ایالات متحده نزدیک به بیشتر از خروج از لول نیروها در افغانستان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>