هیچ منطق می گوید برگزاری legalising توپ-دستکاری

مایکل برگزاری احساس legalising توپ دستکاری در پست COVID-19 جهان است که کمی “خود متناقض” در حالی که Proteas بزرگ آلن دونالد به طور کامل در پایان مقابل این طیف در یک موضوع که به نظرات.

صحبت به ESPNCricinfo برگزاری گفت: “قبل از آنها به آن نقطه آنها گفت: اگر آنها کریکت راه اندازی مجدد آن را به توان در یک زیستی-محیط امن است.

“در حال حاضر اگر شما می گویند هر کس در زیستی-محیط امن, شما در حال اقامت در هتل همان, شما در حال حرکت برای طول زمان شما در بازی مسابقات اگر این مورد است, چرا شما نگران کسی بزاق?

“است که فرد با توجه به آنچه شما انجام می دهند باید از Covid-19. اگر ICC فکر می کند که این دوره دو هفته ای به اثبات است که شما را از Covid-19 نیست ادم و سپس این بدان معناست که شما با قرار دادن هر کس در آن محیط در معرض خطر?

“آن را به صورت امن و یا آن نیست. هیچ حدس زدن لطفا” یکی از محترم ترین صداها در جهان کریکت گفت.

پاکستان افسانه وقار یونس روشن ساخته است که با استفاده از بزاق دهان است و نمی تواند انجام دور با زمانی که رقابتی کریکت رزومه.

“به عنوان یک پرتاب کننده سریع من رد این دلیل این (با استفاده از بزاق و عرق) یک فرایند طبیعی است. یک توپ مبادلات دست در تمام طول روز شما به اجرا در huffing و تنومند شما عرق و با استفاده از بزاق طبیعی است و نه از روی قصد. آن را به یک عادت و شما فقط نمی توانید کنترل این جنبه” وقار گفت.

دونالد اما باز به ایده. “من کاملا موافقم با legalising توپ-دستکاری. من این را در یک مقاله زمانی در 2000s. این اتفاق می افتد به هر حال ما می بینیم بچه ها پرتاب توپ بر روی زمین و داوران می گویند به پرتاب آن به بالا و کاملا واضح است آنچه که آنها انجام می دهند. این کار می تواند اگر آن را به خوبی بررسی شود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>