ماسک پرداخت ₹100 در این روستا در سنگرددی

“کرونا وجود دارد خواهد بود برای مدت طولانی. با وجود تمام تلاش های آن منتشر شده است. ما هنوز به درک چگونگی آن است که رفتار ما شده اند. ما باید تمام اقدامات احتیاطی. همیشه پوشیدن یک ماسک و حفظ فاصله فیزیکی. ما باید با آن زندگی می کنند” چیزی بود که وزیر دارایی T. Harish رائو شده است تکرار کرد.

پس از کلمه وزیر در, درست, روح Munipally مندل ستاد ایجاد کرد تصمیم به شدت اجرای هنجارهای پیشنهاد شده توسط دولت است. قطعنامه ای تصویب شد که در این راستا در جلسه ای در صبح روز یکشنبه.

“همه در این روستا باید یک ماسک. متخلفان خواهد بود اعمال جریمه از ₹100. چک-پست ساخته خواهد شد در اطراف روستا در سه نقطه اتصال. همه هتل ها باید بسته شود و جریمه ₹1,000 تحمیل خواهد شد اگر قوانین به دنبال ندارد. کمربند مغازه ها نیز باید بسته شود و یک پنالتی از ₹5,000 تحمیل خواهد شد اگر نقض شده است. اگر کسی از خارج وارد کرد بدون ماسک آن مربوط به آنها را جریمه خواهد شد” خواندن قطعنامه های گرفته شده در این جلسه که با حضور تعداد زیادی از روستاییان.

افزایش تعداد COVID موارد تا به حال ایجاد ترس در میان روستاییان و از این رو این تصمیمات گرفته شد. “تعداد موارد در اطراف روستای ما شده اند در حال افزایش است. موارد مثبت گزارش شده از Kamkol و Polkampally روستاها. به عنوان یک اقدام احتیاطی ما بنا چک-پست های اطراف روستا و مرتب برای آب و صابون است. مردم را به شستن دست های خود را قبل از ورود به روستای ما” ایجاد کرد sarpanch K. رامش گفت هندو. این روستا دارای جمعیتی در حدود 5000.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید