کمیته بین المللی المپیک (IOC) قصد ندارد هر “drastic” تصمیم گیری در مورد توکیو 2020 بازی گفت: در روز جمعه از آن باقی مانده به طور کامل متعهد به این رویداد بودن صحنه ها در چهار ماه زمان با وجود گسترش جهانی coronavirus.

پس بحث با فدراسیون بین المللی ورزش های کمیته بین المللی المپیک گفت: تغییر خواهد باید به مقدماتی توجه به تاثیر ویروس اما هنوز هم برنامه ای برای رفتن پیش با جولای 24-Aug 9 بازی های المپیک است.

“کمیته بین المللی المپیک باقی می ماند به طور کامل متعهد به بازی های المپیک توکیو 2020 و با بیش از چهار ماه به آغاز بازی ها وجود دارد این است که بدون نیاز به هر گونه تصمیم جدی در این مرحله است. هر گونه گمانه زنی در این لحظه خواهد بود ضد تولیدی” این در بیانیه ای گفت.

“کمیته بین المللی المپیک را تشویق می کند تمام ورزشکاران برای ادامه به آماده سازی برای بازی های المپیک توکیو 2020 به عنوان بهترین آنها می توانند”

پیشتر در روز سه شنبه نخست وزیر ژاپن اعلام کرد گفت: گروه هفت رهبران موافقت کرده بود برای حمایت از یک “کامل” بازی های المپیک, اما او گریختم سوال در مورد اینکه آیا هر یک از رهبران آورده بود تا امکان به تعویق افتادن.

مسابقات ورزشی را به یک توقف در بسیاری از نقاط جهان ، wreaking ویران با المپیک مقدماتی حوادث در سراسر 33 ورزشی. کمیته بین المللی المپیک روز دوشنبه اوراق هر گونه باقی مانده بوکس مقدماتی با توجه به این ویروس است.

“سلامت و رفاه از تمام کسانی که درگیر در آماده سازی برای بازی های المپیک توکیو 2020 است ما شماره یک نگرانی” رئیس کمیته بین المللی المپیک توماس باخ گفت.

“همه اقدامات در نظر گرفته شده برای حفاظت از امنیت و منافع ورزشکاران, مربیان و تیم پشتیبانی. ما المپیک جامعه ما حمایت از یکدیگر در زمان خوب و در زمان های دشوار است.”

کمیته بین المللی المپیک خواهد مذاکره بیشتر با کمیته ملی المپیک و ورزشکاران نمایندگان در روزهای آینده.

تا کنون 57 درصد از 11,000 ورزشکاران در حال حاضر امن لکه های خود را در حالی که برای باقی مانده 43 درصد از مکان های کمیته بین المللی المپیک در حال همکاری با فدراسیون برای انطباق مقدماتی روش برای توکیو است. صلاحیت نیز می تواند بر اساس رتبه بندی و یا تاریخی نتایج را به عنوان به خوبی.

“کمیته بین المللی المپیک دارای اعتماد به نفس است که بسیاری از اقدامات گرفته شده توسط بسیاری از مقامات در سراسر جهان کمک خواهد کرد که شامل وضعیت COVID-19 ویروس” کمیته بین المللی المپیک گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

خرید کتاب زبان اصلی