جدید COVID-19 موارد مثبت در دولت

سطح اضطراب بیش از COVID-19 رفت یک شکاف در دولت روز چهارشنبه به عنوان جدید دیگر موارد مثبت گزارش شد.

وضعیت تمام 14 COVID-19 موارد ثابت باقی ماند حتی اگر پزشکان بسیار نگران وضعیت این دو بیماران مسن که در واحد مراقبت های ویژه (ICU) در کتیم دولت کالج پزشکی بیمارستان.

وزیر بهداشت K. K. Shylaja جلسه توجیهی با رسانه های گفت: Pathanamthitta منطقه بهداشت و درمان دولت دریافت کرده بود حدود 70 تلفن تماس پس از spatiotemporal نقشه از حرکت خانواده از ایتالیا منتشر شده بود که منجر به به دست آوردن اطلاعات بیشتر در مورد امکان تماس با خانواده است.

وزیر گفت: یک لیست تماس از 969 نفر تا به حال کشیده شده است و 129 افراد طبقه بندی شده به عنوان خطر بالا بودن مشاهده از نزدیک. حدود 13 درصد از خطر تماس بودند بالای 60 سال سن که به نام برای احتیاط بیشتر هنگام قرار دادن آنها تحت نظارت است.

در Kottayam, 60 افراد آمده بودند در لیست تماس از جمله 24 اولیه و 36 ثانویه تماس با ما. در Ernakulam یک لیست از 131 نفر تا به حال کشیده شده به عنوان ممکن است مخاطبین این زن و شوهر با سه کودک که در حال فرود در کوچی از ایتالیا. در میان آنها 33 نفر که می توانست تا به حال تماس مستقیم با خانواده بوده است به عنوان طبقه بندی شده در معرض خطر.

به عنوان در چهارشنبه 3,313 اشخاص تحت نظارت در دولت از آنها 293 نفر در انزوا در بیمارستان و در حالی که بقیه در تحت نظارت خود قرنطینه در خانه.

خانم Shylaja گفت: ورود افراد از COVID-19-تاثیر سازمان ملل تا به حال به طور ناگهانی بالا رفته در کرالا و این فرودگاه بر اساس غربالگری و نظارت بهداشتی میز شده بود تقویت شده است. همه بودند در دقیق 28 روز قرنطینه.

تعدادی از مسافران به طور داوطلبانه گزارش در سلامت میز و اطلاعیه ها ساخته می شد بیش از سیستم های عمومی در فرودگاه ها و راه آهن و ایستگاه های اتوبوس مورد نیاز برای مسافران به گزارش به مقامات.

مردمی در سطح نظارت از مهاجران از کشورهای خارجی در هر بخش را نیز راه اندازی شده است با کمک نهادهای محلی. خانم Shylaja گفت: نظام سلامت موفق شده بود و تا کنون حتی به عنوان کسانی که تحت جداسازی در بیمارستان بودند رفتن به طور پیوسته. اما این بخش باید یک طرح B در محل برای دیدار با هر یک ضرورت است که ممکن است بوجود می آیند با توجه به افزایش نیاز برای جداسازی امکانات و خارجی امکانات در حال مرتب شده اند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>