بی جی پی را Madhya Pradesh, حزب, در, شارژ, Vinay Sahasrabuddhe, گوید کنگره باید فرو رفتن در چرا آن را نمی تواند حفظ یک رهبر Jyotiraditya Scindia قد

کودکانه به حداقل می گویند. هیچ حزب سیاسی می تواند واقعا نگه داشتن MLAs adult رشد یو پی اس تحت قفل و کلید.

واضح است که همه آنها مدیون وفاداری خود را به شری Jyotiraditya Scindia و از آقای Scindia حال ترک کنگره بقیه MLAs به دنبال کت و شلوار. آن را به عنوان روشن به عنوان آن است. که در آن است این سوال spiriting آنها را دور ؟

همچنین بخوانید: کمال نات دولت زنده خواهد ماند BJP ماشینی: Bhupesh Baghel

چه در مورد یک طبقه آزمون برای, Madhya Pradesh دولت ؟

راه هر کدام از این وزیر نمی تواند فرار یک آزمون قدرت در هر سناریو. برای مثال اگر فرماندار می پرسد برای تست قدرت او نمی تواند جلوگیری از آن.

حتی اگر فرماندار نیست از او بخواهید که مخالف حرکت می کند برخی از حرکت خواهد کرد که اطمینان حاصل شود که دولت یک lameduck دولت است. آن را ندارد لازم اکثریت در خانه. در هر صورت دولت باید به صورت یک آزمون قدرت و اگر آنها اعتماد به نفس از شماره های خود را به آنها بیان کرد اگر نه دولت باید استعفا دهد.

همچنین بخوانید: تحلیل: Scindia را افزایش نارضایتی در Madhya Pradesh واضح بود

کنگره شده است ساخت یک اتهام در زمینه های اخلاقی است که هر زمان که BJP است محروم انتخاباتی اکثریت مهندسان آن یکی.

وجود دارد مطلقا هیچ سوال فنی و مهندسی اکثریت حداقل در این مورد. همه می دانند که جایگاه Jyotiraditya Scindia در کنگره; او نه فقط یک رهبر, Madhya Pradesh, اما او تا به یک قد و قامت ملی نیز هست.

متاسفانه کنگره برای خود دلایل نمی تواند نگه داشتن او در طنز خوب و او را دیدم که آن را وارد به باقی می ماند در کنگره — همه مسائل است که کنگره تا به حال به آدرس.

اگر کنگره به رهبری دولت می افتد که خواهد بود BJP ارشد وزیر ؟

در سیاست و به خصوص زمانی که همه چیز در یک شار است تدریجی اتفاق می افتند از حالات.

بنابراین همه چیز خواهد شد مراقبت از گرفته شده در موعد مقرر از زمان. من نمی خواهم به اظهار نظر در این موضوع به دلیل آن ممکن است بی ارزش ایجاد یک سوء تفاهم یک راه یا دیگری.

من این سوال پرسیده چرا که آن را می شود گفت که به جای رئیس سابق وزیر Shivraj سینگ Chouhan انتخاب ممکن است سقوط در اتحادیه وزیر نارندرا تومار.

به همین دلیل است که من گفتم وجود دارد تدریجی اتفاق می افتند اجازه دهید همه چیز و هر کس خواهد آمد به می دانم که در دوره به دلیل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

خرید کتاب زبان اصلی