هیچ برنامه ای برای مالایالام فیلم ها برای انتشار به طور مستقیم بر OTT سیستم عامل می گویند کرالا فیلم تولید کنندگان’ Association

مالایالامی صنعت فیلم است که به احتمال زیاد به اتخاذ یک صبر-و-پخش رویکرد به طور مستقیم قبل از انتشار فیلم های جدید در OTT (بیش از حد بالا) جریان سیستم عامل برای غلبه بر مستند بلوز.

بحث مستقیم نسخه بر روی سیستم عامل های دیجیتال آمد و پس از گزارش که بازیگر Suriya تولید خانه 2D سرگرمی ریزی های مشابه انتشار Jyothika-starrer Pon Magal Vandhal در هفته اول ماه مارس. با وضوح و در عین حال در بازگشایی سینما سالن با توجه به همه گیر بحران صنعت سرگرمی باقی مانده clueless در مورد چگونه به جزر و مد بیش از آن بزرگترین بحران تا کنون.

“هیچ یک از تولید کنندگان این فیلم که آماده بودند برای انتشار در مارس و آوریل تا به حال نزدیک شدن به ما درخواست مجوز برای مستقیم OTT انتشار. اکران غیر ممکن خواهد بود هنگامی که تولید کنندگان تصمیم به رفتن به صورت مستقیم دیجیتال آزادی” گفت M. Renjith رئیس جمهور از کرالا فیلم تولید کنندگان’ Association.

بیان کرد که بازیکنان برجسته در OTT سیستم عامل خواهد چشم برای فیلم داشتن ستاره های بزرگ و گسترده تر در رسیدن به آقای Renjith با اشاره به این که تنها انتشار در سیستم عامل های دیجیتال خواهد بود و نه عملی مدل درآمد برای تولید کنندگان.

“میانگین قیمت گذاری برای یک Malayalam movie در OTT پلت فرم است که طیف وسیعی از Rs 2 تا 3 کرور تنها و از این رو آن را نمی خواهد مطابقت با بازده از یک تئاتر آزاد است. اما مستقیم نسخه از فیلم می تواند مورد بررسی قرار گیرد اگر آن تولید در نظر گرفتن آن به عنوان یک گزینه برای خارج شدن از بحران کنونی است.”

M. C. بابی دبیر این فیلم شرکت کنندگان ایالات سازمان کرالا گفت که تئاتر را نمی خواهد فیلم صفحه نمایش است که برای انتخاب مستقیم OTT انتشار.

“وجود خواهد داشت هیچ کس به تماشای آن فیلم در تئاتر پس از اینکه برای اولین بار منتشر شده در پلت فرم های دیجیتال. ما نمی آیند در سراسر هر گونه برنامه از تولید مالایالام فیلم ها به صورت مستقیم OTT انتشار,” او گفت:.

در ضرر و زیان وارده توسط Malayalam صنعت فیلم آقای Renjith گفت که نزدیک به 40 درصد از کسب و کار در یک سال به دست آورده بود در ماه های آوریل و مه. “ما برآورد اولیه نشان می دهد که تولید را دچار از دست دادن به لحن 300 کرور پس از تعطیل,” او گفت:.

برخی از مالایالام فیلم که آماده بودند برای انتشار همزمان با Vishu جشنواره شامل Marakkar: Arabikadalinte Simham; یکی از; Malik; موهان کومار طرفداران; حلال Love Story; کیلومتر و کیلومتر; و Keshu Ee Veedinte Nadhan.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>