دولت در روز چهارشنبه گفت: هیچ پیشنهادی به لینک پروفایل های رسانه های اجتماعی از کاربران با Aadhaar اعداد و اظهار داشت که در مراحل گرفته شده برای جلوگیری از گسترش جعلی اخبار و پورنوگرافی را از طریق سیستم عامل رسانه های اجتماعی.

الکترونیک و فناوری اطلاعات وزیر راوی شانکار پراساد همچنین گفت که پورنوگرافی به خصوص پورنوگرافی کودکان یک “تهدید جدی” و اقدامات در نظر گرفته شده برای جلوگیری از آن.

“انتقام جنسی نیز در حال افزایش در کشور” گفت: Lok سبها در ساعت سوال.

به گفته او دولت گرفته است چند مرحله را به نگه داشتن چک بر گسترش جعلی, اخبار مستهجن و ضد ملی محتوا از طریق رسانه های اجتماعی.

“وجود دارد هیچ پیشنهاد وزارت الکترونیک و فناوری اطلاعات (MeitY) به لینک پروفایل های رسانه های اجتماعی از کاربران با Aadhaar شماره(ع)” آقای پراساد گفت: در یک نوشته پاسخ.

او در پاسخ به سوالی در مورد اینکه آیا پیشنهاد دولت برای تدوین هر سیاست به لینک های رسانه های اجتماعی پروفایل کاربران با Aadhaar اعداد.

اسپیکر Om Birla گفت: باید یک بحث جدی در مورد مسائل مربوط به رسانه های اجتماعی.

موافقت با او و آقای پراساد گفت وجود دارد به بحث در مورد این مسئله در خانه در سوء استفاده رسانه های اجتماعی.

در حالی که پاسخ به یک مکمل در مسدود کردن وب سایت هایی که در حال پخش اخبار جعلی و پورنوگرافی وزیر همچنین گفت که هند باید در مقایسه با چین و یا وسط شرق و اضافه میکند: “ما یک دموکراسی”.

کنگره رهبر Gaurav Gogoi می خواستم بدانم که آیا دولت صادر شده جهت به Facebook به عنوان تیرانداز اولین بار در جامع به حال زندگی می کنند جریان خاصی همه چیز را از طریق رسانه های اجتماعی پلت فرم.

وزیر گفت: او نمی خواهد در مورد آن نظر پس از تحقیقات پلیس در جریان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی