بدون تماشاگر هیچ انرژی: Tendulkar

با جهان در یک حزن انگیز خلق و خوی با توجه به COVID-19 شیوع Sachin Tendulkar به هیچ خلق و خوی خود را جشن می گیرند 47 تولد در روز جمعه. این Bharat Ratna باز به هندو در مورد بزرگترین چالش برای ورزشی برادری در پست-همه گیر جهانی است. گزیده ای:

این است برای رفتن به تولد غیر معمول ترین را برای شما ؟

من نمی تواند به جشن تولد من در این سال است. با توجه به این شرایط من فکر نمی کنم این یک زمان مناسب برای جشن گرفتن هر چیزی.

چگونه می توانم شما ببینید ورزشی در کل کریکت به ویژه در بعد از همه گیر سناریو ؟

هر زمان که از آن باز می شود تا آن را برای رفتن به یک شروع تازه است. آن را نه فیزیکی بلکه ذهنی تنظیم برای تمام ورزشکاران. بازیکنان در حال آموزش در خانه و تلاش برای نگه داشتن خود را در شکل خوب است. به عنوان و هنگامی که ما در غلبه بر این چالش ورزشی خواهد بود به رقابتی بودن. به اعتقاد من هنگامی که یک ورزشکار همیشه یک ورزشکار بنابراین شما می خواهید به بیرون بروید و رقابت سخت. برای که شما نیاز جسمی و همچنین روحی آماده سازی است که اتفاق خواهد افتاد.

سوال من از شنیدن بسیاری در مورد اینکه آیا مسابقات خواهد بود و همان با خالی می ایستد. و خالی می ایستد مطمئنا کمبود انرژی در این ورزشگاه به دلیل بازیکنان استفاده می شود به جمعیت پاسخ. هنگامی که آن را یک ورزشگاه بسته بندی شده و رودخانه بازدید کرک شات یا یک کاسه میدارد تا یک حلقه شما در حال لگد با سر و صدا از جمعیت جشن که مرز یا شش یا مهم جدا. که عنصر انرژی خواهد بود از دست رفته بدون هر گونه شک و تردید.

چگونه به چالش کشیدن آن را به خصوص برای یک کریکت هند به روان تنظیم از رفتن به عقب به روز از کریکت داخلی در حالی که بازی بدون تماشاگر?

آن را آسان تر از انجام گفت چون شما استفاده می شود به بازی کریکت در یک سبک خاص با برخی از پاسخ. که پاسخ به آن نیز مهم است. تصور کنید اگر هندوستان در حال پخش است برخی از ملت است و ما باید به خوبی انجام می شود و شما می خواهید به جشن که با پیروزی در این مناسبت. برای که شما نیاز به یک خانه کامل. اگر وجود دارد هیچ مردم را به جشن می گیرند که لحظه ای اهمیت نمی خواهد به اندازه. شما می توانید تصور کنید که یک مسابقه بین فدرر و نادال خالی مرکز دادگاه در ویمبلدون? آن را به یک تجربه بسیار متفاوت است که هیچ یک استفاده می شود.

با هیچ زندگی می کنند, ورزش, در تلویزیون, طرفداران مجبور به تکرار برخی از خود حماسه نوبت. آیا شما تماشای دوباره اجرا می شود از این بازی ؟

من گاهی اوقات دیده بان. کسانی که برخی از خاطرات بزرگ و من از آن لذت ببرید. حق پس از من شروع روز من و برادرم (Ajit) خواهد نشستن و تماشای آن نوار ویدئو به تجزیه و تحلیل. توان آن را صد یا اخراج اولیه ما همیشه می خواستم برای پیدا کردن برخی از مناطق به بهبود است. امروزه پس از برادر اینجا نیست, گاهی اوقات من فقط به نظاره نشست و گرامی داشتن آن خاطرات است.

که خود را بیشتر مورد علاقه نوبت به دوباره?

من می خواهم بگویم 2003 در جام جهانی مقابل پاکستان. این یک ولتاژ بالا بازی با نوع ساخت آن بود. این یک بازی شگفت انگیز به دوباره و من لذت بردن از بازی آن را به عقب گاهی اوقات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>