بدون سلام گرم بدون مسجد نماز

هیچ قلیان لوله جلسات ترک خیابان ها و مساجد و مراکز خرید هواپیماهای بدون سرنشین در آسمان پخش عمومی هشدارهای بهداشتی جدید کروناویروس تبدیل شده زندگی وارونه در خلیج فارس جوامع است.

بیش از 800 مورد از این COVID-19 ثبت شده تا کنون در سراسر شش کشور شورای همکاری خلیج فارس (GCC) اما تا کنون هیچ مرگ و میر.

رو نصب بهداشت عمومی, تهدید, عربستان سعودی, امارات متحده عربی, کویت, بحرین, قطر و عمان گرفته اند اقدامات جدی برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

سلام بی دست و پا

هواپیماهای بدون سرنشین در آسمان بودند صدایی پیام در زبان های متعدد اصرار مردم به خانه های خود بازگردند.

ساکنان در عمان پایتخت مسقط گفته شده است بسیار “ترس و وحشت” بیش از آنچه که بسیاری از آنها را به نام “تاج هراسی” در زمانی که یک بطری کوچک از مواد ضد عفونی کننده است و تقریبا در هر جیب یا کیف.

به گفته آنها بسیاری از مردم را متوقف کرده اند دست دادن یا بوسیدن یکدیگر در گونه ها مشترک پستال در سراسر جهان عرب است.

در عربستان سعودی 60 سال ابو عبدالرحمان گفت که او احساس بی دست و پا مورد به سرعت در حال تغییر هنجارهای اجتماعی. “آیا من لرزش دست ها و بوسه کنم یا نه ؟ من نمی دانم,” او گفت:. “من سعی کنید برای انجام این کار, اما من خجالت می کشم. اگر فرد دیگری قرار می دهد دست خود را از اول؟”

در ضمن هر دو امارات متحده عربی و قطر توصیه کرده اند که شهروندان خود را برای جلوگیری سنتی “بینی به بینی” تبریک با ابوظبی آموزش ساکنان که یک موج کفایت خواهد کرد.

اقدامات برای مبارزه با گسترش ویروس نیز نهفته راه بسیاری از مسلمانان در خلیج فارس ،

پس از عربستان سعودی به حالت تعلیق “عمره” در طول سال زیارت آن توصیه ساکنان در برابر نماز در مساجد اگر آنها هر گونه علائم و نشانه های این ویروس است.

کویت ممنوع همه جرم نماز بی سابقه ای حرکت می کند.

“دعا در خانه, دعا در خانه” امام موعظه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر