هیچ کس از جامعه اقلیت در بنگال را از دست دادن تابعیت با توجه به کا می گوید: Amit Shah

تاکید بر اینکه ترس در حال گسترش در میان بخش از جمعیت بیش از تابعیت (متمم) قانون, اتحادیه, خانه وزیر Amit Shah روز یکشنبه گفت که “هیچ اقلیت از کلکته یا West Bengal خواهد از دست دادن تابعیت به دلیل کا”.

صحبت کردن در تجمع در Sahid منار زمینه در کلکته آقای شاه گفت که کا یک قانون به تابعیت را دور شهروندی است.

همچنین بخوانید: تظاهرات پراکنده در کلکته به عنوان Amit Shah آدرس رالی

“پناهنده شده به ترس که آنها را باید برای تولید اسناد و مدارک هیچ چیز از این نوع اتفاق خواهد افتاد. هندو و سیک بودایی و جین نمی نیاز به هر گونه اسناد و مدارک,” او گفت:.

آقای شاه گفت: مخالفت با یک قانون تصویب شده در مجلس وزیر Mamata نوری است که نه تنها بی احترامی بنیانگذاران قانون اساسی بلکه امثال Harichand Thakur, Guruchand Thakur (بنیانگذاران Matua فرقه) و Panchannan Barma (رهبر کخ و Rajbanshi مردم).

“چرا شما فکر می کنم که Namashudras و Matuas هستند نه خود مردم. چرا شما فقط علاقه نفوذی” آقای شاه گفت با اشاره به Ms بانرجی.

راه اندازی کمپین جدید برای مقابله با دیدی که بلو

سابق BJP ملی رئیس جمهور همچنین راه اندازی یک کمپین جدید هدفمند در Trinamool کنگره دولت است.

این کمپین با عنوان “عار Noe Anyay” (هیچ بی عدالتی بیشتر) است که با هدف مقابله با Trinamool کنگره دیدی که بلو (می گویند آن را به دیدی) کمپین راه اندازی شده توسط دولت است.

همچنین بخوانید: چپ کنگره انتقاد Mamata برای جلسه Amit Shah

عار noi anyay یک کمپین برای تغییر دولت در بنگال” آقای شاه گفت پس از آن هر زمان که Trinamool کنگره مبارزات از طریق دیدی که بلو بی جی پی کارگران باید به مقابله با عار Noe Anyay. او همچنین اعلام کرد که تعداد طرفداران حزب می توانید تماس بگیرید برای پیوستن به کمپین.

آقای شاه نیز ادعا کرد که بی جی پی تشکیل دولت آینده در غرب بنگال با دو سوم اکثریت.

“آینده وزیر بنگال را یک رهبر است که از افزایش توده وارث ظاهری از وزیر Mamata بانرجی” آقای شاه گفت.

قبلا در این روز در مراسم افتتاح یک مرکز امنیتی گارد (NSG) در کلکته. او به احتمال زیاد به دیدار Kalighat معبد در شب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>