‘هیچ کس نمی داند من در اینجا نقد و بررسی فیلم: Jorge Garcia برتری در سرعت رایت Netflix, درام,

هیچ کس نمی داند من اینجا هستم —فیلم سینمایی اولین شیلی مدیر گاسپار Antillo — آغاز می شود با یک غریبه در حال ظهور از جنگل. به عنوان او راه می رود به دور از زاغه و به نزدیکی خانه یک کمی از چشم انداز به نظر می رسد.

غریبه با نام Memo. به جز عمویش Braulio یادداشت منجر به یک زندگی انفرادی در یک خانه که نشسته مشرف به رودخانه است. این خویشتن داری نشان داده شده است در حالی که به اشتراک گذاری اطلاعات می شود یک صفت مشخصه از روایت آن را به عنوان trudges همراه تخمگذار آهنگ آن را به عنوان پیشرفت.

Blessed with a beautiful voice Memo آرزو به یک خواننده در دوران کودکی خود را. سرنوشت او را دزدیدند از رویاهای خود را و بزرگسالان یادداشت در حال حاضر محدود خود را به یک جزیره پوست بره برای زندگی.

هنوز هم تحمل یک بار از گذشته او ثابت قدم در حل و فصل خود را برای جلوگیری از مردم و اجازه نمی دهد حتی یک اورژانس پزشکی در راه است. او ممکن است مایل به خونریزی و خود را قطع انگشتان تا به سرزمین اصلی اما این است که در مورد آن. یادداشت را حس وظیفه به پایان می رسد در بندرگاه و آن است تا روستاییان برای پیدا کردن یک بیمارستان برای Braulio.

هم هوایی به یک زندگی انفرادی او مزاحمت کوچکترین نشانه ای از یک خارجی از حضور در این جزیره اجازه دهید به تنهایی جمعیت در سرزمین اصلی است که پایمال کردن او را. تنها زمان یادداشت درگیر در این شرکت از شخص دیگری است که او در حال تیر اندازی پرتال تخصصی اولی با عمویش.

Braulio که می داند در مورد یادداشت گذشته سهام یک گرم رابطه با برادرزاده اش. آنها نشستن در میز شام و وعده های غذایی با هم. او آزادی به سوال خبرنگاری در مورد له خود را. هنوز مکالمات خود را پراکنده هستند. هنگامی که مارتا —یک دختر که وارد Memo زندگی شانس —از او می پرسد که چرا او حرف نمی زند, او, پاسخ,, “من نمی خواهم به صحبت کنید.”

چندی پس از آن نازل شده است که در زیر شخصیت یک دور یادداشت پر رونق و درونی زندگی است. هنوز هم پرورش که یک بار شکسته رویای تبدیل شدن به یک خواننده او fantasises در مورد اجرای روی صحنه. یادداشت است که معمولا آغشته در خاک و در خون در حالی که برش بره زحمت بخیه هم لباس های رنگارنگ می پوشند و در مقابل خیالی جمعیت.

روایت بصورتی پایدار و محکم ریشه در واقعیت تا این نقطه می افزاید: یکی دیگر از ابعاد; همراه با juxtapositions از یادداشت گذشته و حال خیالی دنباله های کفش شاخدار در میان است. و آن را در طول این چشمگیر بخش است که هیچ کس نمی داند من اینجا هستم اعتصاب وتر.

هیچ کس نمی داند من اینجا هستم

  • کارگردان: Gaspar Antillo
  • بازیگران: Jorge Garcia, لوئیس Gnecco, Millaray Lobos
  • مدت: 100 دقیقه
  • داستان: یک کودک سابق خواننده دچار آسیب های روانی را تجربه می شود, دور, پرورش خود را صدمه دیده است تا زمانی که یک زن می آید به زندگی خود و واقعا او را می شنود

هر کس گاهی برای جلب توجه و قدردانی در برخی از نقطه در زندگی خود را. یادداشت متفاوت است. او ممکن است شده اند برای تبدیل شدن به یک مرد اما در قسمت پایین بدن غول بچه که بودم یک بار رد سهم عادلانه خود را از شهرت است که هنوز زنده و لگد زدن. او خصلت مانند رنگ آمیزی تصاویر و نقاشی ناخن اشاره به این ایده از او چیزی بیش از یک بیش از حد رشد کودک است.

یادداشت را افکار واهی و پوچ حالات همچنین در حال حاضر دامنه به بازی با ویژوال خارج قسمت از فیلم. هیچ کس نمی داند من اینجا هستمکه در غیر این صورت مشخص, رام, رنگ, شیفت تن به صدای بلند و روشن و رنگ قرمز که رنگ یادداشت افکار. این نمایشی با کیفیت میریزه به صحنه های به تصویر می کشد زندگی در حال حاضر او به عنوان به خوبی. یادداشت به معنای واقعی کلمه می اندازد تا به فکر یک قسمت از مشکل گذشته است.

طرح طول می کشد به نوبه خود زمانی که یادداشت یک برخورد شانس با یک قطعه کوچک از فن آوری است. او در تبعید شروع به سقوط از هم جدا و زندگی خود را که تا آن زمان محدود به محدوده این جزیره است که به طور ناگهانی پرتکاپو با بازدید کنندگان: همه آنها بی دلیل است.

در نهایت یادداشت کرده انتخاب را و برخی از آنها ممکن است منجر او را به دروازه های شهرت. داشتن بدست یک طعم و مزه آن او شگفتی اگر چه او تا به حال آرزو برای او در طول زندگی چیزی بود که او در واقع می خواستم.

وجود دارد ناشناخته segue بیش از حد. با این وجود, Jorge Garcia اندازه گیری عملکرد به عنوان یادداشتی است که تقریبا در هر فریم از فیلم را نگه می دارد احساسات مقرره در شخصیت. داشتن شده است را تکذیب کرد چوب زیر بغل از گفت و گو گارسیا مورد نیاز است برای انتقال احساسات یا از طریق خیره و نگاههای هنگام بازی دور و یا با تجسم حرکات نمایشی در طول خیالی توالی. آن بخشی که نیاز به بازیگر به شیر به پایان می رسد مخالف این اقدام طیف.

کوچک وجود دارد آشکار به سمت اوج و فیلم به پایان می رسد در یک مبهم توجه داشته باشید. با وجود آن یادداشت را قوی شبح مسیر ترسیم شده توسط زندگی و یک عنوان فریبنده آهنگ هنوز معطل در ذهن است.

هیچ کس نمی داند من در اینجا این است که در حال حاضر جریان در Netflix بکشد

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>