هنجارها برای مواد غذایی و مغازه ها و دستفروشان

گسترش برخی تسهیلات برای مردم در حال حاضر مستند دوره دولت های منطقه اجازه داده است تمام مواد غذایی کوچک مغازه ها به کار گیرند که در وضعیت آنها به شدت پایبند به اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای.

علاوه بر این, شهرستان, شرکت اجازه داده است به حدود 100 دستفروشان به فروش میوه و سبزیجات در این شهرستان به منظور پاسخگویی به نیاز روزانه مردم است. بر اساس نیاز بیشتر دستفروشان مجاز خواهد بود اگر در حال حاضر تعداد تهیه می کند به آن نیاز دارید.

“پس از رفتن را از طریق گزینه های مختلف و تقاضای عمومی ما تصمیم به ارائه مجوز به سبزی فروشندگان و مغازه در این منطقه است. ما امیدواریم که این گام خواهد آدرس مسئله اصلی مردم رو به رو شد به عنوان آنها می خواستند در دسترس بودن کالاهای ضروری گفت: معاون کمیسر Y. S. Patil.

در طول روزانه خود را در نشست خبری پس از برگزاری یک جلسه نقد و بررسی در روز پنج شنبه او با این حال روشن ساخته است که مغازه ها که موفق به رعایت اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای خواهد بود مهر و موم شده.

“ما ساخته شده مارک در خارج از فروشگاه برای مردم به ایستادن در صف نگه داشتن حداقل سه فوت فاصله از یکدیگر. صاحب مغازه باید ببینید که مردم به دنبال این هنجار دیگری خود را در فروشگاه خواهد بود مهر و موم شده” او گفت:.

در شکایت است که مردم در انجام وظیفه برای تامین کالاهای اساسی هستند که مورد ضرب و شتم توسط پلیس, آقای Patil گفت که همه این افراد را صادر ویژه عبور برای جلوگیری از این مشکل است.

در این شکایت که عمده معامله گران در حال فروش مواد غذایی در قیمت بالاتر به خرده فروشان است که تاثیر می گذارد مشترک آقای Patil وعده داده شده اقدام لازم.

او همچنین کارگردانی پمپ بنزین صاحبان و نه به تعطیل خود را در تختخواب به عنوان بنزین/دیزل در نظر گرفته شده است ضروری کالا.

در ضمن صدور سخت هشدار به صاحبان خودرو به طور عمده دو و چهار چرخ به سرمایه گذاری در خارج از خانه و بدون هر گونه کار های اضطراری گفت که مجوز چنین افرادی خواهد بود مصادره کردند.

آقای Patil گفت که همانطور که در حال حاضر هیچ مورد مثبت از COVID-19 گزارش شده از منطقه است.

او به دادگاه تجدید نظر به مردم برای همکاری با دولت در تضمین این که در این منطقه باقی می ماند رایگان از عفونت با ویروس.

گره افسران شده اند deputed برای هر شرایط اضطراری مسائل آقای Patil گفت. مقامات شده اند deputed برای تمام 35 بخش از شهر برای این منظور است. مردم می توانند در تماس با آنها در این زمینه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید