کره شمالی تا ضربات دفتر ارتباطی کاهش خطوط ارتباطی با کره جنوبی

کره شمالی تایید کرده است که آن را نابود بین کره ای دفتر ارتباطی ساختمان فقط در داخل مرز خود را و برش تمام خطوط ارتباطی با کره جنوبی.

پیونگ یانگ رسمی مرکزی کره ای نیوز گفت: شمال نابود دفتر ‘به مکاتبه با این طرز فکر از خشم مردم به راستى نیروی انسانی تفاله و کسانی که پناه از تفاله به پرداخت صمیم قلب برای جنایات خود را” ظاهرا اشاره به کره شمالی جداشدگان که برای سال های شناور ضد پیونگ یانگ جزوات در سراسر مرز.

اخبار آژانس نیست جزئیات چگونه تخریب دفتر انجام شد اما گفت که آن را ” غم انگیز از بین برد و با یک انفجار فوق العاده.’

این حرکت به شدت افزایش تنش در شبه جزیره کره در میان بست دیپلماسی هسته ای با ایالات متحده است.

سئول وحدت وزارت گفته بود که ساختمان در کره شمالی مرز شهر Kaesong نابود شد در 2:49 p. m. به هیچ جزئیات بیشتر.

عکس از Yonhap News Agency نشان داد دود از آنچه به نظر می رسد مجموعه ای از ساختمان ها است. این سازمان گفت: این منطقه بخشی از یک شرکت-توقیف پارک صنعتی که در آن رابط دفتر واقع شد.

کره شمالی پیشتر تهدید به تخریب دفتر آن را به عنوان شدت آن آتشین لفاظی بیش از سئول شکست برای متوقف کردن فعالان از پرواز تبلیغ جزوات در سراسر مرز.

برخی از کارشناسان می گویند کره شمالی ابراز آن سرخوردگی به دلیل سئول قادر به از سرگیری مشترک اقتصادی پروژه ها با توجه به ایالات متحده آمریکا.

در شنبه شب, کیم یو جونگ, نفوذ خواهر رهبر کره شمالی هشدار داد که سئول به زودی شاهد یک صحنه غم انگیز از بی فایده شمال-جنوب دفتر رابط (کره شمالی) به طور کامل فرو ریخت.

او همچنین گفت که او را به نظامی در کره شمالی حق را به مرحله بعد از اقدامات تلافی جویانه در برابر کره جنوبی.

در سال 2018 به رقیب کره افتتاح اولین دفتر رابط در Kaesong به منظور تسهیل ارتباط بهتر و بورس پس از خود را بدست آورد در پایان جنگ جهانی دوم در سال 1945. وقتی در اتاق را باز کرد روابط کره رونق پس از کره شمالی وارد شدند در آن سلاح های هسته ای برنامه.

پیشتر در روز سه شنبه, نظامی در کره شمالی تهدید به بازگشت به مناطق بودند که غیرنظامی تحت اینتر-کره ای صلح نامه.

در حالی که آن را بلافاصله روشن است که چه اقدامات نظامی در کره شمالی ممکن است در برابر جنوب شمالی تهدید کرده است که به رها کردن دو جانبه نظامی به توافق رسیده و در سال 2018 به کاهش تنش ها در سراسر مرز.

اینتر-کره ای شروع روابط تیره و تار پس از شکست دوم اجلاس بین رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ویتنام در اوایل سال 2019. که اجلاس از هم جدا افتاد به دلیل اختلافات بر سر چه مقدار از تحریم ها برداشته شود باید در بازگشت برای آقای کیم برچیدن اصلی هسته ای پیچیده است.

آقای کیم بعد قول داد به گسترش زرادخانه هسته ای خود را معرفی جدید سلاح های استراتژیک و غلبه بر ایالات متحده آمریکا است که او گفت: خفه کشور اقتصاد

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر