کره شمالی تا ضربات ارتباط با جنوب

کره شمالی منفجر کردن یک اینتر-کره ای دفتر رابط در آن طرف مرز در روز سه شنبه جنوبی وحدت وزارت گفت: پس از چند روز به طور فزاینده ای تلخ و بلاغت از پیونگ یانگ.

“کره شمالی ضربات Kaesong دفتر رابط در 14:49” وزارت که دسته اینتر-کره ای روابط گفت: در یک خط هشدار فرستاده شده به خبرنگاران گفت.

در این بیانیه آمد دقیقه پس از انفجار شنیده شد و دود دیده می شود افزایش از آستین توقیف مشترک صنعتی در منطقه کائسونگ که در آن رابط دفتر راه اندازی شد کمتر از دو سال پیش Yonhap news agency گزارش به نقل از منابع نامشخص.

Smoke rises in the North Korean border town of Kaesong, seen from Paju, South Korea, Tuesday, June 16, 2020. South Korea says that North Korea has exploded an inter-Korean liaison office building just north of the tense Korean border. (Yonhap via AP)

دود بالا می رود در کره شمالی مرز شهر Kaesong دیده از Paju کره جنوبی سه شنبه 16 ژوئن 2020. کره جنوبی می گوید که کره شمالی منفجر شد و یک اینتر-کره ای دفتر ارتباطی ساختمان فقط در شمال تنش کره ای مرز. (Yonhap از طریق AP)

تخریب آن پس از کیم یو-جونگ قدرتمند خواهر رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد گفت: در تعطیلات آخر هفته: “قبل از اینکه طولانی, غم انگیز از صحنه بی فایده شمالی-جنوبی مشترک دفتر رابط به طور کامل فرو ریخت دیده می شود.”

تحلیلگران می گویند پیونگ یانگ ممکن است به دنبال تولید یک بحران برای افزایش فشار بر سئول در حالی که مذاکرات هسته ای با واشنگتن در متوقف.

 

پیشتر در روز سه شنبه کره شمالی رسانه های دولتی به نقل از ارتش عنوان کرد و گفت آن مطالعه شده است یک “طرح اقدام” به دوباره وارد مناطق که شده بود غیرنظامی تحت 2018 بین کره ای پیمان و “به نوبه خود از خط مقدم به قلعه”.

کره جنوبی وزارت دفاع به نام کره شمالی به رعایت 2018 قرارداد که تحت آن هر دو طرف متعهد به توقف “همه خصمانه عمل می کند” و برچیده تعدادی از سازه های همراه به شدت غنی شده از منطقه غیرنظامی بین دو کشور.

از اوایل ماه ژوئن کره شمالی صادر کرده است یک سری از تند و تیز condemnations جنوبی بیش از ارسال فعالان ضد پیونگیانگ جزوات در طول مرز — چیزی جداشدگان را به صورت منظم.

هفته گذشته پیونگ یانگ اعلام کرد که قطع تمام ارتباطات رسمی لینک با کره جنوبی.

جزوات — معمولا متصل به بالن های هوای داغ و یا شناور در بطری — انتقاد رهبر کره شمالی برای نقض حقوق بشر و هسته ای.

“کره شمالی است که نا امید جنوب موفق به ارائه یک طرح جایگزین برای احیای متحده-شمال ایران, اجازه دهید به تنهایی ایجاد یک فضای مناسب برای احیای گفت:” چئونگ سئونگ-چانگ مدیر Sejong موسسه مرکز کره شمالی مطالعات. “این نتیجه جنوبی شکست خورده است و به عنوان یک میانجی در این فرآیند است.”

رابط دفتر باز شد در سپتامبر سال 2018 روز قبل از جنوبی از رئیس جمهور مون جائه در پرواز به پیونگ یانگ برای سومین اجلاس با کیم.

روابط خصمانه

مقامات از هر دو طرف مستقر شده بودند در طی ماه های بعدی اما اینتر-کره ای روابط خصمانه پس از فروپاشی هانوی اجلاس بین کیم و ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه فوریه سال گذشته است.

عملیات متوقف شد در ماه ژانویه به دلیل بیماری همه گیر.

پس از کره شمالی را محکوم کرد جزوه راه اندازی سئول را وحدت وزارت یک شکایت پلیس علیه دو پناهنده گروه و هشدار داده بود که “کامل سرکوب علیه فعالان. (با ایسنا ورودی)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>