کره شمالی می گوید هیچ برنامه ای برای مذاکره با آمریکا

کره شمالی در روز شنبه تصریح کرد آن است که هیچ برنامه فوری برای از سرگیری مذاکرات هسته ای با ایالات متحده مگر اینکه واشنگتن باطل چه آن را توصیف به عنوان “دشمن” سیاست در قبال پیونگ یانگ.

بیانیه ای توسط کره شمالی معاون اول وزیر امور خارجه چو پسر هوی آمد پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مشاور امنیت ملی, جان بولتون گفت: خبرنگاران در نیویورک در روز پنج شنبه که آقای ترامپ ممکن است به دنبال یکی دیگر از نشست با رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد به عنوان یک “اکتبر سورپرایز” پیش از انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده.

دولت کره جنوبی ماه Jae-in که تا به حال لابی سخت برای کمک به راه اندازی شرکت-مذاکرات مذاکرات بین واشنگتن و پیونگ یانگ همچنین ابراز امیدواری کرد که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و آقای کیم را دوباره ملاقات قبل از انتخابات در یک ویدئو کنفرانس با رهبران اروپایی در روز سه شنبه.

آقای کیم و آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را ملاقات سه بار پس از گام گذاشتن در خود بالا-مخاطرات هسته ای دیپلماسی در سال 2018 اما مذاکرات باید شک و تردید عمل پس از دومین اجلاس سران در ماه فوریه سال گذشته در ویتنام که در آن آمریکایی ها را رد کرد کره شمالی خواسته برای عمده تحریم ها در ازای تسلیم جزئی از آن قابلیت های هسته ای.

آقای کیم وارد 2020 تعهد به تقویت خود بازدارنده هسته ای در چهره “گانگستر-مانند” تحریم های ایالات متحده و فشار است.” خانم چو بیانیه به دنبال یک سری از شبیه اعلامیه های شمال است که آن را دیگر نمی خواهد هدیه آقای ترامپ با مشخصات بالا در جلسات او می تواند به رخ کشیدن که او در سیاست خارجی دستاوردهای مگر می شود چیزی قابل توجهی در بازگشت.

 

“آیا ممکن است برای گفتگو و یا هر گونه ارتباط با آمریکا که همچنان ادامه دارد در سیاست خصمانه نسبت به کره شمالی در بی اعتنایی موافقت نامه در حال حاضر ساخته شده در گذشته اجلاس?” خانم چو با اشاره به کره شمالی با نام رسمی آن به جمهوری دموکراتیک خلق کره است.

“ما احساس نمی هر گونه نیاز به نشستن چهره به چهره با ایالات متحده آن را به عنوان در نظر نمی کره شمالی-ایالات متحده گفت و گو به عنوان چیزی بیش از یک ابزار برای آن دست و پنجه نرم, سیاسی, بحران,” او گفت:.

برخی از تحلیلگران بر این باورند کره شمالی خواهد از جدی مذاکرات با ایالات متحده حداقل تا ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری به عنوان شانس وجود دارد که ایالات متحده رهبری می تواند تغییر کند.

خانم چو گفت: کره شمالی در حال حاضر تاسیس یک “جزئیات استراتژیک جدول زمانی” برای مدیریت آنچه او به عنوان توضیح داده شده در ایالات متحده تهدید.

“آمریکا اشتباه است اگر فکر می کند چیزهایی مانند مذاکرات هنوز کار ما,” او گفت:.

 

کره شمالی در ماه های اخیر نیز ramping تا فشار برابر کره جنوبی باد تا اینتر-کره ای دفتر رابط در خاک خود و تهدید به رها کردن دو جانبه نظامی با هدف کاهش تنش است. آن به شرح زیر ماه از سرخوردگی بیش از سئول تمایل به سرپیچی از ایالات متحده آمریکا و راه اندازی مجدد پروژه های مشترک اقتصادی که نفس زندگی را به شمال را شکسته اقتصاد است.

شمال را رسانه های دولتی روز جمعه گفت که آقای کیم در حالی که نظارت یک جلسه دفتر سیاسی حاکم حزب کارگران در روز پنج شنبه در مورد “واردات و مسائل مربوط به امور خارجی” اما مشخص نیست که آنها چه بودند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>