کره شمالی می گوید آن ارسال سربازان به مرز مشترک سایت

کره شمالی روز چهارشنبه گفت که آن را به ارسال سربازان به شرکت-توقیف اینتر-کره ای همکاری سایت در قلمرو آن و نصب مجدد پست گارد و از سرگیری تمرینات نظامی در خط مقدم مناطق ابطال تنش-کاهش معاملات رسیده با کره جنوبی فقط دو سال پیش.

اعلام آخرین در یک سری اقدامات تحریک آمیز کره شمالی گرفته شده در چه کارشناسان معتقدند در حال محاسبه حرکت برای اعمال فشار بر سئول و واشنگتن در بحبوحه مذاکرات هسته ای مذاکرات است. در روز سه شنبه شمال نابود خالی بین کره ای دفتر رابط در قلمرو آن است.

اگر کره شمالی اقدامات اخیر نیست و منجر به درگیری و یا خونریزی آن را هنوز هم افزایش دشمنی در شبه جزیره به یک سطح نهان از پیونگ یانگ وارد مذاکرات هسته ای در سال 2018 است.

شمال عمومی گفت: کارکنان واحدهای نظامی مستقر خواهد شد به الماس کوه توچال و Kaesong industrial complex هر دو فقط در شمال به شدت غنی شده اند. دو سایت ساخته شده با کره جنوبی, تامین مالی بسته شده اند و برای سال ها به علت اینتر-کره اختلافات و ایالات متحده آمریکا.

شمال نیز گفت: آن را به رزومه نظامی تمرینات دوباره پست گارد و افزایش آمادگی نظامی در مناطق مرزی و همچنین جلو باز-خط سایت برای تبلیغات پرواز بالن به سمت کره جنوبی. این مراحل را معکوس توافقات بین کره در سپتامبر سال 2018 با هدف کاهش تنش نظامی همراه او مرز.

کره جنوبی نظامی ابراز تاسف بیش از کره شمالی اعلام و هشدار داد که شمال را مشخص عواقب اگر آن را نقض 2018 می پردازد.

سرلشگر حسن فیروزآبادی ، ژنرال Dong Jin Jeon در ستاد مشترک ارتش به خبرنگاران گفت که کره جنوبی حفظ آمادگی نظامی و تلاش برای جلوگیری از تنش نظامی از حال افزایش است. معاون وحدت وزیر Ho Suh هشدار داد در برابر از بین بردن کره جنوبی دارایی است که باقی می ماند در دو همکاری سایت.

تحت 2018 موافقت نامه های هر دو کره متوقف زنده-شلیک تمرینات حذف برخی از معادن زمین و نابود پست گارد همراه ترین در جهان به شدت مسلح اند.

برخی از کارشناسان استدلال حرکت تضعیف کره جنوبی امنیت بیشتر از شمال به پیونگ یانگ را به زرادخانه هسته ای دست نخورده باقی مانده.

کره شمالی به احتمال زیاد بعد از بین بردن کره جنوبی-سازه های ساخته شده تجهیزات و دارایی های دیگر در دو همکاری سایت قبل از انجام آموزش نظامی و شلیک موشک و خمپاره به سمت دریا گفت: چئونگ سئونگ-چانگ یک تحلیلگر در Sejong موسسه یک مخزن فکر می کنم در کره جنوبی.

چئونگ گفت: بدتر شدن روابط شد و در حال حاضر “اجتناب ناپذیر” و کره جنوبی ممکن است پاسخ با از سرگیری تبلیغات بلندگو پخش و نظامی مشترک دریل با ایالات متحده است.

مقرون به صرفه برای امتیاز ؟

برخی از تحلیلگران کره شمالی اقدامات تحریک آمیز به عنوان تلاش برای به دست آوردن امتیازات از واشنگتن و سئول در زمانی که اقتصاد آن در حال حاضر ضرب و شتم توسط تحریم ها به احتمال زیاد بدتر با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر. آنها می گویند کره شمالی ممکن است نا امید چون تحریم جلوگیری از سئول از شکستن دور از واشنگتن به سر مشترک اقتصادی پروژه ها با پیونگ یانگ.

شمال رسمی مرکزی کره ای آژانس خبری روز چهارشنبه گفت که اقدامات اخیر گرفته شد به مقابله به مثل کره جنوبی را شکست برای جلوگیری از فعالان از شناور تبلیغات جزوات در سراسر مرز.

آن گفت: تخریب ساختمان سهشنبه بود “بازتابی از تعصب و غیرت از ما خشمگین مردم به مجازات انسان سفیدی که به چالش کشیده گرامى عزت و اعتبار کشور ما و کسانی که پناه از تفاله عاملان مرتعش جرم و جنایت است.” آن گفت: کره شمالی را تنظیم شدت و زمان بندی برای آن مراحل اضافی در حالی که از نزدیک نظارت بر کره جنوبی حرکت می کند.

کیم یو جونگ قدرتمند خواهر رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد به طور جداگانه نشان داد که کره شمالی تا به حال رد اخیر ارائه شده توسط دولت کره جنوبی ماه Jae-به ویژه ارسال نمایندگان به پیونگ یانگ برای خنثی کردن تنش است.

کیم یو جونگ که پیشگام شمال اخیر لفاظی برابر کره جنوبی به نام ماه ارائه یک “خرده بیهوده” و یک “ترفند” به جزر و مد بیش از یک بحران است. او همچنین ناودان ماه اخیر اصرار از کره شمالی برای بازگشت به مذاکرات و پیدا کردن دستیابی به موفقیت با کره جنوبی.

در پاسخ یکی از ماه های ارشد ریاست جمهوری مشاوران Yoon Do-هان به نام کیم یو جونگ بیانیه “بسیار بی ادب” “غیر منطقی” و “بی معنی.” Yoon هشدار داد کره جنوبی را تحمل نخواهد کرد اظهارات مشابه توسط کره شمالی دیگر در حالی که ابراز پشیمانی بر کره شمالی انتشار از کره جنوبی ارائه به ارسال فرستادگان.

تبادل کلامی salvos بین کره بسیار غیر معمول تحت Moon دولت است که حمایت بیشتر روابط با کره شمالی پس از 2017. ماه مواجه شده است و انتقاد است که او بیش از حد نرم در کره شمالی حتی زمانی که آن را علنا انجام آزمایشات سلاح هدف قرار دادن کره جنوبی.

ماه که کیم جونگ سازمان ملل متحد سه بار در سال 2018 شد یک نیروی محرکه دیپلماسی بین پیونگ یانگ و واشنگتن از جمله اولین اجلاس بین کیم رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سنگاپور در ماه ژوئن سال 2018 است.

روابط بین دو کره شده است تیره و تار پس از دوم Kim-مغلوب ساختن پیشی جستن اجلاس در اوایل سال 2019 به هم ریخت با توجه به کشمکش بیش از تحریم ها ،

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید