کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد می سازد اولین حضور در نزدیک به سه هفته می گوید: رسانه های دولتی

پس از هفته شدید گمانه زنی ها در مورد سلامت کیم جونگ سازمان ملل متحد, دولت, خبرگزاری KCNA روز شنبه اعلام کرد که رهبر کره شمالی با حضور اتمام یک کارخانه کود شمالی از پیونگ یانگ اولین گزارش از ظاهر خود را از آوریل 11.

رویترز نمی تواند به طور مستقل بررسی KCNA گزارش.

KCNA گفت: آقای کیم برش روبان در این مراسم در روز جمعه و کسانی که حضور در این رویداد “پشت سر هم به صاعقه وار به سلامتی از “هورا!” برای رهبر جمهوری اسلامی که فرماندهی همه مردم به طور کلی مارس برای دستیابی به این علت بزرگ رفاه است.”

 

آقای کیم بود دیده می شود در عکس ها لبخند زدن و صحبت کردن با مشاوران در این مراسم بریدن روبان و همچنین ایرانگردی گیاه است. صحت عکس منتشر شده در سایت رسمی Rodong Sinmun روزنامه نمی تواند تایید.

در مورد KCNA گزارش رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “من می خواهم به اظهار نظر در مورد آن نشده است.”

“ما باید چیزی برای گفتن در مورد آن را در زمان مناسب” او به خبرنگاران گفت: در کاخ سفید است.

گمانه زنی در مورد آقای کیم بهداشت و درمان شده است مملو پس از او از دست رفته تولد جشن سالگرد دولت موسس کیم ایل سونگ در 15 آوریل. روز یک تعطیلات بزرگ در کره شمالی و آقای کیم به عنوان رهبر معمولا می پردازد بازدید از آرامگاه که در آن پدر بزرگ او نهفته در دولت است.

او آخرین ساخته ظاهر عمومی در آوریل 11 حضور در جلسه حاکم حزب کارگران دفتر سیاسی.

 

پس عدم وجود خود را از سالگرد کره جنوبی خروجی اخبار و متخصص در شمال گزارش شده است که آقای کیم بود و دوره نقاهت پس از عمل قلبی عروقی روش. سراسیمگی از دیگر گزارش های تایید نشده در مورد وضعیت و محل نگهداری خود را دنبال کرد.

مقامات در کره جنوبی و ایالات متحده ابراز شک و تردید در مورد این گزارش ،

سابق بالا دیپلمات های ایالات متحده برای شرق آسیا دانیل راسل گفت: قطعه از پازل آقای کیم ناپدید شدن زمان را برای جمع آوری.

ظهور او را نشان داد که اطلاعات معتبر در مورد خوب بودن و نگهداری از یک رهبر کره شمالی شد بسیار نزدیک نگهبانی و شایعات در مورد او نیاز به در نظر گرفته شود با شک و تردید قابل توجهی آقای راسل گفت.

“شایعات, بود, اما, خدمت به تمرکز توجه در کره شمالی طرح جانشینی که در یک پادشاهی و فرقه مانند دیکتاتوری است پر از خطر و عدم تعیین شده بالغ وارث ترکیبات که خطر بیش از چند بار” آقای راسل گفت.

یک منبع آشنا با اطلاعاتی ایالات متحده تجزیه و تحلیل و گزارش گفت که سازمان های ایالات متحده آمریکا بر این باور است که کیم جونگ سازمان ملل متحد بود و نه بد و باقی مانده بسیار در قدرت است.

“ما فکر می کنم او هنوز هم در اتهام” این منبع گفت که خواست نامش فاش نشود.

منبع نمی تواند بلافاصله تایید KCNA گزارش.

وزارت امور خارجه بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

کره جنوبی وحدت وزیر Kim Yeon-chul که مسئول نظارت بر تعامل با پیونگ یانگ گفت که قابل قبول آقای کیم غایب بود به عنوان یک احتیاط بیش از coronavirus همه گیر در مشاهده دقیق اقدامات انجام شده برای سر کردن شیوع در کشور است.

هری Kazianis, مدیر ارشد, کره ای مطالعات در مرکز منافع ملی فکر می کنم تانک در واشنگتن گفت: این هنوز هم می تواند در این مورد.

“محتمل ترین توضیح برای کیم شرایطی است که با کره شمالی اعلام coronavirus همه گیر یک تهدید وجودی … او به احتمال زیاد در نظر گرفتن مراحل را برای اطمینان از سلامت خود یا ممکن است نهفته در برخی از راه و شخصا توسط ویروس” آقای Kazianis گفت: پس از KCNA گزارش.

در ظاهر خود را در کارخانه کود آقای کیم ابراز رضایت در مورد سیستم تولید و گفت: این کارخانه ساخته شده است سهم قابل توجهی به پیشرفت این کشور در صنعت شیمیایی و تولید مواد غذایی KCNA گفت.

آقای کیم بود همراه با چند مقام ارشد کره شمالی مقامات از جمله خواهر کوچکتر کیم یو جونگ KCNA گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>