نه ترویج شرکت: وزارت امور خارجه ایالات متحده در 5G روشن

روز پس از وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo با صدور بیانیه ای لیست با نام خصوصی شرکت های مخابراتی بودند که تنها اجازه می دهد “فروشندگان مورد اعتماد” خود 5G شبکه (به طور خاص اجازه می دهد شرکت چینی Huawei), وزارت امور خارجه ایالات متحده توضیح داد که آن را ترویج شرکت.

همچنین بخوانید: توقف سرکوب Huawei: چین

آقای Pompeo بیانیه گنجانده شده بود اعتماد را Jio و انتشار آن همزمان با رگولاتور تصویب یک ₹43,574 کرور روپیه معامله بین اعتماد را Jio سیستم عامل و Facebook. روز دوشنبه روشن از وزارت امور خارجه در پاسخ به سوال یکی از هندو در مورد اینکه آیا لیست از بیش از 10 شرکت (“پاک Telcos”) توسط آقای Pompeo كه مطابق با سیاست و اگر وجود دارد یک لینک با Facebook-Jio معامله مورد تایید بودن.

“وزارت امور خارجه ارتقاء شرکت. ‘پاک کردن Telcos’ به سادگی منعکس کننده اطلاعات در دسترس عموم در مورد آن دسته از شرکت های مخابراتی’ انتخاب اعتماد 5G فروشندگان” یک سخنگوی وزارت گفت هندو.

“کشورهای شرکت ها و شهروندان باید قادر به اعتماد که 5G تجهیزات و نرم افزار و شرکت های خدمات خواهد شد نه تهدید امنیت ملی و حریم خصوصی اقتصادی حاکمیت و مالکیت معنوی یا حقوق بشر. ما مصرانه از ما متحدان و شرکا به اتخاذ قوی مبتنی بر ریسک 5G اقدامات امنیتی که حذف غیر قابل اطمینان بالا و ریسک تامین کنندگان از تمام نقاط خود را 5G شبکه” سخنگوی گفت.

همچنین بخوانید: چین هشدار آمریکا از ‘تمام اقدامات لازم’ بیش از Huawei قوانین

ایالات متحده محدودیت های قرار داده شده در آن شرکت های فروش تکنولوژی به هواوی و از آن شده است اصرار کشورهای دیگر از جمله هند — به ممنوعیت Huawei از آن 5G شبکه.

“جزر و مد در حال گردش است در برابر Huawei به عنوان شهروندان در سراسر جهان در حال بیدار شدن از خواب به خطر حزب کمونیست چین نظارت دولت” آقای Pompeo گفت: او را در ژوئن 24, بیانیه.

هند ممنوع 59 برنامه های چینی از جمله Infinite و Wechat روز دوشنبه در زمینههایی که این برنامه ها یک تهدید به “حاکمیت و تمامیت ارضی” از هند است. این حرکت بخشی از هند به تلافی مرگ 20 نفر از سربازان خود را در درگیری با چین در ژوئن 15.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>