نه پسر درب بعدی

پس از فاصله 25 سال, آمل Palekar بازگشت به تئاتر با Kusur (اشتباه), به کارگردانی و نوشته شده توسط خود Sandhya Gokhale و ارائه شده توسط روتاری بنگلور Indiranagar. این بازیگر که موفق به کسب قلب با نقش خود را در فیلم هایی مانند Chhoti سی Baat و Golmaalدر میان دیگران صحبت کرد و با صراحت به مطبوعات در بنگلور قبل از برگزاری بازی های خود را در Chowdaiah سالن یادبود.

لباس پوشیدن و در یک خار پیراهن آمل نگاه هر بیت این ادعا افسونگر او استفاده می شود به بازی بر روی صفحه نمایش. این بازیگر در برابر labels. “در ابتدا من استفاده می شود به مختل زمانی که مردم گفت: “پسر همسایه” از آنجا که آنها در تلاش برای فراتر از آن است. در اولین فیلم Rajanigandhaپسر است چنین برونگرا اما در طول فیلم او نمی گوید “دوستت دارم” حتی یک بار و در عین حال موفق به انتقال عشق خود را به دختر. از سوی دیگر در Chhoti سی Baat پسر است مخالف است. او درونگرا و خجالتی… آنقدر خجالتی است که او در عبور از جاده که او می بیند دختر او را دوست دارد. شخصیت من در Bhumika یک نفرت تبه کار. در Khamoshشخصیت مرتکب خونسرد قتل است. اگر شما نمی تواند تفاوت بین این نقش ها آن است که مشکل شما و نه من. من همیشه در جستجوی پیچیده است.”

Not the boy-next-door

آمل می گوید شخصیت او واقعی هستند و relatable. “من سعی کنید به آنها را به عنوان غیر مزاحم که ممکن است. من نمی خواهم آمل Palekar به یاد می شود. من می خواهم شخصیت به یاد می شود. مردم حتی نمی یاد داشته باشید که نام بسیاری از شخصیت های فیلم به غیر از معروف Ram پراساد و Laxman پراساد (Golmaal).”

وقتی پرسید که آیا او فکر می کند در مورد عبور کردن یک میراث آمل می گوید: “من فکر نمی کنم من تا به حال در مورد آن و یا حتی سعی کردم. هنگامی که شما موفق در هر زمینه شما در حال انتظار برای تکرار این موفقیت و بنابراین در حفظ و انجام چیزی مشابه به همین. اگر ‘مرد عصبانی’ تصویر به فروش می رساند و سپس شما در حفظ و در فروش آن است. من احتمالا یکی از کسانی که احمق آنهایی که حاضر به انجام آن نیست به من علاقه هر بیشتر. هنگامی که من می دانم که من می تواند انجام این کار به خوبی و آنچه من انجام است نیز توسط مخاطبان من از دست دادن علاقه. من می خواهم به سعی کنید از چیزی است که من سعی کردم. وقتی که من نمی دانم اگر من قادر خواهد بود به انجام آن است. وجود دارد خطر ذاتی در عدم که مردم نمی اغلب. من همیشه در نظر گرفته شود که در معرض خطر به دلیل آن باعث می شود آن را هیجان انگیز و چالش برانگیز است.”

در حالی که در مقایسه سینمای هند از 70s و 80s معاصر به سینما وجود دارد تمایل به romanticise گذشته ؟ آمل می گوید وجود ندارد-روشنی ” بله ” یا ” خیر ” پاسخ به آن است. “موازی سینما در ’70s و 80s خیلی پر جنب و جوش و معنی دار است که آن را به یک بعد مهم برای سینمای هند. آن را به ارمغان آورد منطقه ای سینما را به خط مقدم. یک فیلم ساخته شده در Odiya ساخته شده سرفصل های ملی, به عنوان مثال. ما ساخته شده سینمای هند افتخار در کشور ما و خارج از کشور.”

آمل شده است پر سر و صدا منتقد سانسور سخنرانی خود در سال 2019 در گالری ملی هنر مدرن در واقع برش های کوتاه. وقتی پرسیده شد که در مورد مخالفت او می گوید: “هنگامی که شما یک صدا بودن محدود و یا یک صدای مخالفان نه دوست game, این نیست که سانسور است ؟ چرا ما انتظار داریم تنها هنرمندان برای مبارزه با سانسور است ؟ نیست این مشکل ما است که به خانه های ما؟”

به عنوان برای باز گشت به فیلم (آخرین نظارتی سرمایه گذاری شد در سال 2011 Dhoosar در Marathi), آمل می گوید: “امروز من در درجه اول یک نقاش (مورد مطالعه او در سر JJ دانشکده هنر, Mumbai). من را فراموش 25 اجرای بازی من و این همه. تا آنجا که فیلم نگران هستند اگر چیزی متفاوت و چالش برانگیز می آید راه من, من قطعا آن را انجام دهد.

این بازیگر کهنه می گوید او نمی خواهد آن را یک باز گشت. “من را ترک نمی کند هر چیزی را به عنوان چنین است. به استفاده از یک اصطلاح سینمایی, برخی چیزها در تمرکز هر چیز دیگری است که از تمرکز آنها باقی می ماند در پس زمینه. بنابراین در هنرهای تجسمی و نمایشی که من تفننی در من فعال بود. من خوش شانس بود که من یکی از معدود کسانی که فعال بود و در همه این فضاها به طور همزمان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر