Viktor Troicki در عجله بود. “من باید برم سریع آن را پنجم مجموعه, او فقط یک زن و شوهر از بازی دور” صرب گفت: پس از سرعت بسته بندی خود را نهایی مقدماتی. آن را طولانی نیست قبل از Troicki تماشا نواک جوکوویچ — خود را در جام دیویس دونفره شریک و یکی از نزدیکترین جفت از روزهای اولیه خود را در جنگی یوگسلاوی — پیروزی هشتم استرالیا باز و 17 گرند اسلم عنوان.

“نواک قرار داده و ملت ما را بر روی نقشه با تمام چیزهایی که او انجام داده برای کشور ما” Troicki گفت. “او است که معروف ترین فرد در کل کشور و منطقه است. مردم تشخیص آن بچه ها می خواهم به مانند او باشد.”

33-year-old recollected آن زمان به خانه زمانی که آنها به معنای واقعی کلمه در penury. “ما تا به حال هیچ چیز نیست. وجود دارد بدون کمک از کسی به جز پدر و مادر ما بودند که به ما همه چیز آنها می تواند. ما تا به حال برای رفتن به خارج از کشور صربستان به حتی تمرین. در خارج از کشور بچه ها بود که همه چیز را — مربیان حمایت آنها فدراسیونها; ما تا به حال هیچ چیز نیست. ما تا به حال برای پیدا کردن آن در خود ما است. ساخته شده است که ما را قوی تر و معتقدند حتی بیشتر.

“بسیاری از, بسیاری از, بسیاری از بازیکنان را ندارد اما ما در حال آنهایی که خوش شانس که انجام داد. در حال حاضر تنیس تبدیل شده است بسیار محبوب در صربستان احتمالا محبوب ترین [ورزشی] و از آنجا که نواک وجود دارد بسیاری از بچه ها بازی تنیس. فدراسیون نیز حمایت بیشتر است و ما باید بیشتر باشگاه ها و بیشتر دادگاه ها به بازی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی