در حال حاضر یک پنل برای ارزیابی تاثیر بیماری همه گیر در اقتصاد

تامیل نادو دولت روز شنبه اعلام کرد یک شکل 24-عضو کمیته به ریاست فرماندار سابق بانک مرکزی هند C. Rangarajan به ارزیابی فوری و میان مدت تاثیر COVID-19 همه گیر در بخش های مختلف اقتصاد دولتی است.

این 16 کمیته تشکیل شده توسط دولت برای مقابله با مسائل ناشی از این بیماری همه گیر. این نیز می آید در پی پنجاب تشکیل یک شبیه پنل.

تا آنجا که تامیل نادو وجود دارد یکی از دلایل بیشتری برای تشکیل پانل. در پاسخ خود در مجلس به بحث بودجه دولت در ماه فوریه معاون وزیر O. Panneerselvam که همچنین دارای سرمایه گذاری نمونه کارها, اعلام کرد که کمیته ای از کارشناسان می توان توصیه می شود اقدامات لازم برای بهبود مالیات-GSDP (ناخالص داخلی دولت محصول) نسبت است. جدای از این کمیته را به یافته های آن در تاثیر COVID-19 بحران در دولت مالی و موقعیت و طرح کلی راه رو به جلو برای بهبود سلامت مالی از جمله افزایش مالیات بر تنوع منابع درآمد و دوباره اولویت بندی هزینه ها.

پانل را نیز مطالعه مستند تاثیر هزینه های اضافی و مفاهیم با توجه به شخصی فاصله و دیگر اقدامات پیشگیرانه; ارزیابی فرصت ها و تهدیدات در کوتاه مدت و متوسط از نظر و پیشنهاد اقدامات لازم برای کمک به بخش های مهمی از اقتصاد غلبه بر تاثیر نامطلوب. علاوه بر آن را شناسایی مسائل مالی و اقتصادی ارتقاء اقدامات مورد نیاز به دنبال دولت با این مرکز و ممکن است منابع مالی و بودجه برای بخش های مختلف از جمله پروژه های زیربنایی و کسب و کارهای کوچک.

غیر رسمی اعضای

رئیس سابق وزیر N. Narayanan, که در خدمت به عنوان سرمایه گذاری برای سال رئیس ministership از M. Karunanidhi و Jayalalithaa; معاونت ها از مدرس و دانشگاه کشاورزی P. Duraisamy و N. Kumar; مدیران مدرس دانشکده اقتصاد و مدرس موسسه توسعه مطالعات K. R. Shanmugam و P. G. ببو; سه صنعتگران A. Vellayyan سابق رئیس Murugappa گروه N. Srinivasan, معاون رئیس و مدیر عامل از هند سیمان و Venu Srinivasan رئیس تلویزیون های موتور; MD از بانک Padmaja Chunduru; MD و مدیر عامل شرکت Equitas بانک P. N. Vasudevan; امور مالی کارشناس M. گوویندا Rao; استاد در انستیتو تکنولوژی هند-مدرس M. Suresh ببو; و یونیسف هماهنگ کننده در چنای Pinaki چاکرابورتی هستند غیر رسمی اعضای پانل با توجه به سفارش صادر شده توسط بخش امور مالی.

در حالی که اضافی دبیر کل (سرمایه گذاری) S. کریشنان خدمت خواهد کرد به عنوان هماهنگ کننده کمیته دیگر نمایندگان دولت های اصلی دبیران مسئول صنایع کشاورزی دامپروری و شیلات, مسکن و شهرسازی, میکرو, شرکت های کوچک و متوسط و Handlooms صنایع دستی منسوجات و Khadi بخش های اضافی رئیس دبیران به دنبال پس از نیروی کار و اشتغال گردشگری و فرهنگ ادارات و دبیر بخش فناوری اطلاعات. این کمیته خواسته شده است به ارائه گزارش نهایی خود را به دولت در سه ماه علاوه بر یک گزارش موقت به منظور متحده افزود که پنل ممکن است به دنبال نمایش از صنعت بدن تشکل های صنفی و اقتصادی و کارشناسان دیگر در هند و خارج از کشور.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>