در حال حاضر یک بازار آنلاین برای فروش بز

با Id ul-Adha کمتر از یک ماه دور پنج فارغ التحصیلان از دانشگاه اسلامی علیگر گرد هم آمده اند برای راه اندازی یک پلت فرم آنلاین به منظور تسهیل در فروش بز در طول بیماری همه گیر. “این است که تلاش برای ایجاد یک بازار آنلاین برای کمک به بز کشاورزان در مرادآباد بخش گفت:” خالد رضا است که در طراحی وب سایت.

کارشناسی ارشد در علوم اجتماعی آقای رضا گفت: COVID-19 همه گیر ساخته شده بود آن را دشوار است به نگه محلی حیوانی بازار.

یکی دیگر از کارشناسی ارشد مسعود Ul حسن گفت: “بسیاری از کشاورزان در منطقه خود را به فروش بز در محلی حیوانی بازار. سنگین تر و ویژه آنهایی که در حال حمل و نقل و فروخته شده در دهلی نو و بمبئی. اما مستند و ترس از عفونت تا به حال آن را دشوار ساخته شده در این سال است. بنابراین آنها به دنبال گزینه های به فروش بز در مناطق همسایه. وب سایت کمک خواهد کرد کشاورزان در رسیدن به مشتریان از امنیت خانه خود را.”

آقای رضا گفت: وجود وب سایت های مشابه اما بسیاری از آنها را catered به تنها مترو و شهرستانها بزرگ است. “Netlivestock.com با هدف ضربه زدن به مناطق روستایی و نیمه شهری و ترکیبی از سیاست های دولت در توانمندسازی کشاورزان محلی و ساخت هند دیجیتال.”

تصاویر بز در فروش در حال ویژگی های در وب سایت. “زیبایی و سلامتی حیوانات نقش مهمی در انتخاب است. در اسلام عمل شما نیاز به توسعه محبت با حیوانات شما قصد قربانی. به شکل شاخ و اندازه گوش نیز مهم است. بز با الگوهای خاصی که در نظر گرفته شده فرخنده در بدن خود دریافت قیمت بالاتر صرف نظر از وزن خود را. بز باید سن زیر یک در زمان قربانی. این می تواند به راحتی مسلم با چک کردن دندان های خود را. توسط یک بز توسعه دو جبهه دندان های دائمی. ما با قرار دادن عکس ها و ویدئوها به طوری که مشتریان می توانید آنلاین. موجود در وب سایت ندارد و ویژگی های چنین گفت:” آقای رضا.

وب سایت فراهم می کند گزینه ای را برای مشتریان به بازدید از روستا و یا از بز برای تحویل در آستان خود. “ما منصوب sahayaks (یاران) در روستاها که به کمک کشاورزان در ترک کرد. قیمت دامنه های بین ₹10,000 ₹80,000 بسته به وزن و عوامل دیگر. محلی نژادهای سنگین هستند و کسی نمی تواند آنها را. بنابراین کشاورز گرفتن قیمت کمتر در مقایسه با سال های گذشته اما حداقل او چیزی,” او گفت:.

Mohd Jahanagir از Gularia ایجاد کرد یکی از کشاورزان در ارتباط با این سایت گفت که مانند واقعی بازار است. “وجود دارد شما می توانید یک قیمت بالاتر به دلیل وجود رقابتی مناقصه و به عنوان بسیاری از مشتریان وجود دارد, شما می توانید خود را به چوب قیمت. در اینجا مشتری چانه زنی های زیادی است و ما مجبور به پرداخت برخی از کمیسیون به وب سایت به عنوان به خوبی.”

اما در حال حاضر وضعیت وی افزود: او شکایت نیست. “مدارک و چای pani [رشوه] مورد نیاز برای عبور از منطقه و مرزهای دولتی بسیار دردناک تر در طول مستند.”

آقای رضا گفت: یکی از کشاورزان تا به حال زده معامله ₹80,000 برای همه-بز سفید با یک بمبئی مشتری. “اما زمانی که او متوجه او نمی خواهد بود قادر به ارسال آن او موافقت با فروش آن در این سایت برای ₹50,000.”

در حیوانات فعالان و جناح راست سیاستمداران معترض در برابر عمل قربانی در Id گفت: طبق قانون فعلی آن را قانونی به فروش بز برای قربانی. “همچنین سالانه فروش کمک می کند تا بز کشاورزان کسب درآمد برخی از پول اضافی در طول جشنواره است که کمک می کند تا آنها را به دیدار با هزینه های خود را. مشتری مسلمان است اما بز کشاورزان تگرگ از ادیان مختلف. برخی از هندو بز کشاورزان در ارتباط با ما به عنوان به خوبی.”

آقای حسن گفت: اگر این آزمایش موفق به اثبات رسانده آنها را گسترش و آن را به فروش milch گاومیش به عنوان به خوبی. “ما تصمیم به تقسیم کمیسیون ما به شش قسمت ششم که برای خیریه که ما آن را صرف بهبود وضعیت کشاورزان گفت:” آقای رضا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>