در حال حاضر چین پذیرای بنگلادش در تجارت

در معنیداری نشان از دیپلماسی اقتصادی در جنوب آسیا و چین اعلام کرده است تعرفه معافیت برای 97 درصد از صادرات از بنگلادش است. و منابع دیپلماتیک از بنگلادش توصیف کرده اند چینی ها حرکت می کند به عنوان یک “موفقیت بزرگ” در داکا-پکن ارتباط است.

وزارت امور خارجه بنگلادش روز جمعه اعلام کرد که 97 درصد از موارد پوشش شیلات و محصولات پوست و چرم خواهد بود معاف از تعرفه.

پکن تصمیم یک ماه پس از نخست وزیر شیخ حسینه خواستند و جمهوری خلق چین در مورد بحث افزایش ارتباط دو جانبه در زمینه مشکلات اقتصادی باعث شده COVID-19 بیماری همه گیر.

“به عنوان بخشی از دیپلماسی اقتصادی بنگلادش نوشته بود به چین برای معاف ما صادرات اقلام از تعرفه. در پاسخ به این دولت چین در شورای کمیسیون تعرفه صادر شده اطلاع رسانی شده است. بنگلادش است که در میان کشورهای کمتر توسعه یافته (کشورهای) است و به همین دلیل این تصمیم گرفته شده توسط چین” اعلام کرد محمد Touhidul اسلام, ارشد, اطلاعات, افسر وزارت امور خارجه.

روز جمعه اعلام کرد که انتظار می رود برای کمک به بنگلادش کوسن تاثیر اقتصادی همه گیر و همچنین ظهور به عنوان یک ممکن است ذینفع در کنار ویتنام و شیلی و ایالات متحده در چین.

بنگلادش واردات حدود 15 میلیارد دلار در کالاهای چینی اما آن چین محدود صادرات بوده است بسیار کم در مقایسه با. زنجیره تامین اختلال ناشی از آمریکا و چین است که به احتمال زیاد به افزایش صادرات از تعرفه معاف کالا از بنگلادش است. بخش های متعدد از بنگلادش به احتمال زیاد عمده بهره مند از این حرکت.

“بنگلادش در حال حاضر دریافت تعرفه-معافیت برای 3095 موارد تحت آسیا و اقیانوسیه توافقنامه تجارت (APTA). به عنوان یک نتیجه از آخرین اعلام در مجموع 8256 کالا از بنگلادش خواهد بود معاف از تعرفه” آقای اسلام گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>