در حال حاضر DRS در Ranji

یکی از مهمترین و به دنبال پس از اولین ها در طول Ranji تروفی نیمه نهایی با شروع بیش از آخر هفته خواهد بود

تصمیم سیستم بررسی (DRS) اجرا خواهد شد البته با ابزار محدود در Ranji تروفی نیمه نهایی با شروع بیش از آخر هفته و آخر بعد از آن. این قابل درک است که این تیم داده خواهد شد و چهار معارفه در هر نوبت و DRS را شامل نیست یا نقطه داغ Snicko یا توپ ردیاب.

به جای سوم داوری خواهد شد که یک حرکت آهسته دوربین و یک زمین نقشه همراه با چرخش چشم انداز به او کمک کند. این به طور موثر به معنی کم وزنی تصمیم گیری است که می تواند معکوس آنهایی شده اند که حکم را با وجود در داخل لبه و یا زمانی که توپ تن به تن خارج از پا کنده و یا تاثیر بوده است, خارج, خارج از بیخ و بن. حتی گیر افتاد-پشت تصمیمات ممکن است اشاره به سوم داوری.

“نگاه کنید این یک آغاز است. ما در آغاز آنچه ما خواستار ‘محدود DRS’ با هدف از بین بردن howlers. من مطمئن هستم که این ابتکار کمک خواهد کرد این مسابقات و تیم های یک معامله بزرگ” صبا کریم BCCI مدیر کل (کریکت عملیات) گفت هندو در روز دوشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>