NRC نمی خواهد که مفاهیم در بنگلادش می گوید وزیر امور خارجه Shringla

هند روز دوشنبه مطمئن بنگلادش که updation ملی ثبت نام از شهروندان خواهد شد که هیچ مفهومی برای آن مردم و دفاع از آن است که یک فرایند است که به طور کامل داخلی به کشور است.

بنگلادش با وزیر خارجه A. K. Abdul Karim و خانه وزیر Asaduzzaman خان لغو بازدیدکننده داشته است خود را به هند در ماه دسامبر بیش از وضعیت حاکم پس از عبور از تابعیت جدید ،

بنگلادش نیز ظاهرا ناراحت پس از رول ملی ثبت نام از شهروندان (NRC) در آسام حتی اگر هند منتقل به آن که این موضوع یک موضوع داخلی این کشور است.

نخست وزیر شیخ حسینه خواستند گرفته بود تا این موضوع از NRC با نارندرا نخست وزیر در طول نشست دو جانبه در نیویورک در ماه سپتامبر.

Updation ملی ثبت نام از شهروندان است که یک فرایند است که به طور کامل داخلی به هند” وزیر امور خارجه Harsh Vardhan Shringla روز دوشنبه گفت:.

“هند اطمینان بنگلادش که NRC را پیامدهایی برای این کشور و مردم آن گفت: در یک سمینار ‘بنگلادش & هند: یک آینده امیدوار کننده’ در داکا برگزار شد.

Shringla که قبلا به عنوان هند کمیساریای عالی در داکا در بنگلادش در یک دیدار که در طی آن او در دیدار با نخست وزیر حسینه خواستند و وزیر امور خارجه Momen.

با توجه به تابعیت متمم قانون اعضای هندو سیک, بودایی, Jain پارسی و جوامع مسیحی که از پاکستان و بنگلادش و افغانستان تا 31 دسامبر سال 2014 پس از آزار و اذیت مذهبی وجود دارد را دریافت هندی شهروندی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>