NRDC به صندوق تجاری از COVID-19 مبارزه با تکنیک های

ملی تحقیق و توسعه شرکت (NRDC) یک شرکت از وزارت علوم و تحقیقات صنعتی تحت پوشش وزارت علوم و فناوری, راه اندازی کرده است یک طرح برای حمایت از پژوهشگران و نوآوران در مبارزه خود را در برابر COVID-19.

NRDC رئیس و مدیر عامل H. Purushotham گفت هندو که این یکی از طرح های کلیدی اتحادیه دولت برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

او گفت: براساس این طرح از NRDC خواهد اعطای حمایت مالی به ₹10 لاخ. مقدار بالاتر نیز می تواند در نظر گرفته شود مستحق پیشنهادات.

اعطای-در-کمک برای افزودن ارزش مانند پوسته پوسته شدن تا نمونه اولیه توسعه بازار تست نمونه اولیه تولید داده های مورد نیاز توسط مقامات نظارتی و صدور گواهینامه. محوری مناطق شامل دوستدار محیط زیست sanitisers, rapid test, کیت PPEs پنکه دارو و واکسن.

این NRDC را حمایت از توسعه فن آوری در زمینه ردیابی آزمایش و درمان را پوشش فرایند در مقیاس های پایلوت مطالعات اعتبار سنجی و اعتبار از محصولات و ثبت نام با مقامات نظارتی. آزمایشگاههای تحقیقاتی دانشگاه ها راه اندازی و MSMEs واجد شرایط درخواست. NRDC نیز آورده خلاصه ای در هند فن آوری برای مبارزه با COVID-19. او گفت: بسیاری از این فن آوری در اثبات مفهوم (POC) مرحله تست و آنها را قادر می سازد کارآفرینان به محصول به بازار سریع است. راه اندازی /کارآفرینان مایل به commercialise این POC آزمایش فن آوری باید با ارائه برنامه های کاربردی برای کمک مالی به commercialise فن آوری.

آخرین تاریخ

آخرین تاریخ برای اعمال بر روی صورت تجویز 15 مه است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این طرح و فرم درخواست محققان و نوآوران در حال درخواست برای بازدید از سایت www.nrdcindia.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>