NSCN (IM) رهبر Thuingaleng Muivah پرواز به دهلی نو

Thuingaleng Muivah دبیر افراطی ناسیونال سوسیالیست شورای Nagalim پرواز به دهلی نو با همسر و هفت نفر دیگر در یک پرواز چارتر روز دوشنبه.

این گروه بیشتر آشنا, به عنوان Isak-Muivah جناح سوسیالیست ملی شورای Nagaland یا NSCN (IM) است که به دنبال نگا روند صلح پس از امضای توافق نامه آتش بس در اواسط سال 1997.

پرش جلسه

86-year-old اعتقاد بر این است که برای درمان رفته در دهلی نو. او شده است مبارزه با مسائل مربوط به سلامت و به حال صرفنظر از ملاقات هفته گذشته با Nagaland فرماندار r. n. راوی است که مخاطب از نگا مذاکرات صلح.

آقای Muivah سفر به دهلی نو به دنبال آقای راوی را غیر مستقیم barbs در NSCN (IM) از طریق یک نامه به وزیر Neiphiu ریو در ژوئن 18, که در آن او گفت: “باندهای مسلح” بودند و در حال اجرا یک دولت موازی در Nagaland. ساز و برگ گرفته بود جرم, در بیانیه ای. این NSCN (IM) نیز به تازگی گفته است که مرکز برخورد در Longding منطقه از آروناچال پرادش در جولای 11 که در آن شش تن از اعضای آن کشته شدند.

سه روز پس از آن برخورد و برگ یادآوری دهلی نو از بانکوک توافق 14 ژوئن 2001 گفت که NSCN (IM) و مرکز دو اشخاص بدون محدودیت ارضی. این مجموعه یک هفته مهلت دولت برای روشن شدن اگر آتش بس را پوشش می دهد مناطق فراتر از Nagaland.

مهلت تمام شده در روز سه شنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>