نیویورک می شود 1,100 هواکش با کمک از چین, اورگان,

نیویورک امن planeload از هواکش را از چین در روز شنبه و اورگان بود با ارسال یک محموله خود را برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس در آن ایالات متحده آمریکا هسته ای رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت. اما فرماندار تکان دهنده طرح به نیروی بیمارستان ها در جای دیگر در دولت به لوازم یدکی هواکش به مبارزه در شهر نیویورک ظاهرا نشده بود هنوز محقق یک روز پس از او دستور داد آنها را به تسلیم شدن 20 درصد از هر استفاده نشده عرضه به گارد ملی به صورت موقت توزیع مجدد. دولت 1,000 هواکش پس از دولت چین تسهیل کمک مالی از میلیاردرهای جک ما و یوسف Tsai از بنیانگذاران شرکت چینی تجارت الکترونیکی غول Alibaba کومو گفت. او اضافه کرد که ایالت اورگان داوطلب شده بودند به ارسال 140 بیشتر دستگاه تنفس.

هجوم ارائه برخی امیدواریم پس از فرماندار بارها و بارها هشدار داده است که دولت عرضه حیاتی ماشین آلات خواهد بود خسته در روز اگر تعداد بدحال coronavirus بيماران نگه داشته در حال رشد در نرخ ارز.

“این رفتن به یک تفاوت مهم برای ما” آقای کومو گفت.

نیویورک همه گیر متحده در کانون با بیش از 113,700 موارد تایید شده که از صبح روز شنبه. بیش از 3500 نفر در سطح ایالت کشته شده اند و حدود 15000 coronavirus بیماران بستری هستند. بیش از 4,100 هستند در بخش مراقبت های ویژه – بسیاری از, اگر نه همه آنها نیاز به هواکش.

وقوع است به شدت متمرکز در شهر نیویورک در منطقه شهری.

آقای کومو اعلام یک روز پس از او گفت که او می خواهم که گارد ملی جمع آوری و “نقل” هواکش که برخی از بیمارستان ها نمی با استفاده از است.

“ما در پیدا کردن آنچه تجهیزات ما استفاده از آن بهترین ما می توانیم” از حزب دموکرات گفت: روز شنبه گفت که او می خواهم به دنبال 20 درصد از “استفاده نشده و در دسترس” هواکش تعدادی او ثابت در 500 در همه.

این ایده را نگران کرده جمهوریخواه سیاستمداران و برخی از بیمارستان رهبران شمال ایالت. گفتند ترک آن خواهد بود که مردم در مناطق آسیب پذیر و گودال دولت مناطق در برابر یکدیگر است.

اما دو بیمارستان چتر گروه نمی کردند. بیشتر New York, انجمن بیمارستان به تصویر کشیده شده این ایده را به عنوان در حال انجام عمل متقابل در میان مراکز پزشکی به عنوان شیوع را در نقاط shift در حالی که به بهداشت و درمان انجمن ایالتی نیویورک اشاره کرد که برخی از بیمارستان ها باید در حال حاضر به طور داوطلبانه فرستاده کارکنان و تجهیزات برای ضربه سخت تر موسسات و یا پذیرش بیماران از آنها.

هر دو گروه و چندین ایالت بیمارستان گفت: آنها تا به حال بدست هیچ اطلاعات بیشتر در فرمانداری طرح است. دولت در بخش بهداشت و درمان گفت: هیچ اطلاعاتی در دسترس بود فراتر از فرماندار اظهارات.

پیام ارسال شد به دفتر کار خود به دنبال اطلاعات در مورد نحوه توزیع مجدد کار می کنند.

گارد ملی سخنگوی اریک Durr گفت: این مجموعه تا به حال هنوز آغاز نشده است.

فرمانداران در سراسر آمریکا شده اند شفاعت رقابت و تمیز کاری بازار جهانی برای تامین نیاز به ویژه هواکش برای درمان بیمار. کومو گفت: در نیویورک در یک نقطه ساخته شده سفارشات خرید برای 17,000 دستگاه اما فقط 2500 آمد از طریق.

“شما یک تماس است که می گوید:” ما نمی توانیم پر کنید که سفارش,’,” او گفت:.

آقای کومو و نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio, همچنین یک دموکرات هفته گذشته گفت که دولت فدرال با توافق برای اعزام حدود 2,400 هواکش به شهر و دیگری از 2000 به دولت است. شهردار و فرماندار باید بارها و بارها التماس دولت فدرال برای کمک بیشتر.

جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

در شمال ایالت نیویورک, دولت بهداشت ، جیمز سورد یک جمهوری خواه از میلفورد شده بود بر روی یک دستگاه تهویه پس از پنج شنبه و در یک پزشکی ناشی از کما به دلیل COVID-19 اما وضعیت او بهبود یافته و او را خاموش گرفته شد ونتیلاتور شنبه خود را سخنگوی جف اسقف گفت: در توییتر ارسال.

در اوایل روز شنبه, Seward, همسر سینتیا, نوشته شده در یک جامعه آنلاین است که او هنوز هم در کما و در تنفس در مرکز پزشکی آلبانی و از او خواسته برای افکار و نماز برای شفا PBS گزارش شده است. سینتیا Seward, که همچنین دارای COVID-19 گفت: در این پست که او خود quarantining بود پنومونی و زونا و از دست داده بود حس خود را از طعم و مزه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید