NYIFF به صفحه نمایش 40 فیلم مستند در virtual edition میان coronavirus همه گیر

نیویورک هندی فیلم جشنواره (NYIFF) است مجازی برای آن 20th edition میان coronavirus بیماری همه گیر.

دیجیتال فیلم جشن خواهد جریان بیش از 40 فیلم های کوتاه و مستند از شبه قاره هند از جمله Vibha Bakshi ملی برنده جایزه پروژه , پسر, افزایش و Tanuja چاندرا مستند عمه Sudha, عمه رادا.

این جشنواره که به جای برنامه ریزی شده از تاریخ 24 ژوئیه تا 2 اوت خواهد شد ویژگی های صفحه نمایش و غیر از ویژگی های پروژه های مختلف در زبان های هندی از جمله آسامی عروسی Haryanvi Hindi English, Ladakhi Maithili مالایالام مراتی نپالی و تامیل.

این جشنواره معمولا برگزار شد در سراسر مه هر سال در منهتن به تعویق افتاد در این سال با توجه به COVID-19 شیوع.

“ما نا امید شد برای به تعویق انداختن این سال, نیویورک, هند, جشنواره فیلم فجر به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر. اما ما هیجان زده به ارمغان بیاورد مجازی نسخه ای از جشنواره با همان فیلم ما تا به حال انتخاب شده برای NYIFF سال 2020” NYIFF مدیر جشنواره Aseem Chhabra در بیانیه ای گفت.

هند و آمریکا شورای هنر (IAAC) پیشرو فرهنگی سازمان که ارائه این جشنواره گفت: virtual edition فعال خواهد شد و مخاطبان نه فقط در نیویورک بلکه در سراسر شمال امریکا به نمایش فیلم ها که برخی از آنها را نیز باید جهانی برسد.

“این COVID-19 همه گیر را مجبور به بسته شدن تئاتر اما ما معتقدیم که در این دوران هنر از جمله سینما و حتی مهم تر برای جامعه را به خوبی بودن. بنابراین در این سال ما تصمیم گرفته اند به این فیلم به طور مستقیم به اتاق نشیمن” IAAC معاون رئیس Rakesh کال گفت.

جشنواره باز خواهد شد با Geetha J, Malayalam film اجرا کلینییک درام cantered در اطراف شخصیت کلینی یک زن جوان که با این نسخهها کار به عنوان یک آشپز در حالی که همچنین مراقبت از بیمار ،

فیلم اختتامیه خواهد بود Geethu Mohandas’ Moothonیک داستان در مورد عشق و از دست دادن است که سفر از بی سر و صدا دست نخورده سواحل Lakshdweep به فشار و شلوغی از خیابان های بمبئی.

تولید شده توسط Anurag Kashyap, Moothon تا به حال برای اولین بار در سال گذشته جشنواره بین المللی فیلم تورنتو (TIFF).

Bakshi را , پسر, افزایش, که برنده جایزه ملی بهترین غیر از ویژگی های فیلم در سال 2019 خواهد بود در میان دو محور است که این جشنواره برگزار خواهد شد این سال است.

NYIFF گفت: در آزادی مطبوعات که پسر افزایش قدرتمند است مستند که به بررسی چگونگی مردسالاری بسیار عمیق و ریشه دار در بخش هایی از هند به خصوص در ایالت هاریانا.

مدیر اجرایی زنان سازمان ملل Phumzile Mlambo-Ngcuka بود مهمان افتخاری در مراسم افتتاحیه این فیلم در بمبئی در سال گذشته است.

Mlambo-Ngcuka تا به حال گفت: در مراسم افتتاحیه که چیز زیبا در مورد هنر است که این نشان دهنده افکار ما را تغییر می دهد ذهن ما آن را نشان می دهد ما را به سفاهت آن به ارمغان می آورد اشک به چشم ما اما آن (همچنین) ما را با عمیقی فرصت را به منعکس کننده.

دوم محور است مدیر Tanuja چاندرا مستند عمه Sudha, عمه رادا که به بررسی زندگی دو پدری خاله: خواهر و زنان بیوه که با هم زندگی می کنند در یک اجدادی خانه در یک روستا در اوتار پرادش.

گفتگو جلسه است که برنامه ریزی شده با تحسین بازیگر Manoj Bajpayee که فیلم Bhonsle, علیگر, Gangs of Wasseypur و Chittagong قبلا به نمایش در این جشنواره است.

این NYIFF قدیمی ترین فیلم هندی رویداد در شمال امریکا است. در طول سال جشنواره برگزار کرده است نیویورک برای اولین بار از یک طیف گسترده ای از فیلم های بسیاری از آنها انتقادی-تحسین از جمله موسمی عروسی اسم میلیونر زاغه نشین شهيد, Dum Laga Ke Haisha و Gangs of Wasseypur.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>