هند انتظار می رود آن بالا برای آتش سوزی برای جلوگیری از یک سری ماست مالی کردن زمانی که آن را درگیری با پرواز نیوزیلند در سومین و آخرین روز بین المللی روز سه شنبه.

با وجود از دست رفته الهام بخش کاپیتان کین ویلیامسون در این خط به دلیل آسیب دیدگی شانه, میزبان شانه ای بالا انداخت خاموش T20 series افتضاح به ادعای سری ODI.

نیوزیلند هر چند باید تجربه و رهبری ویلیامسون برای بازی نهایی به عنوان گذراندن تست آمادگی جسمانی.

تفاوت عمده میان دو طرف شده بالا به منظور تاثیر.

با Rohit Sharma و Shikhar Dhawan از دست رفته به علت صدمات Virat Kohli از دست رفته را به ثمر رساند و K. L. Rahul پنبه حلاجی شده بعد از آن در سفارش هند سنتی ODI قدرت بود neutralised بدون نیوزیلند نیاز به انجام هر گونه کار سخت است.

افتتاحیه Prithvi شاو و Mayank Agarwal نشان داده اند تنها لحظه چشمک می زند از درخشندگی و تکرار این نوع شروع می شود پنبه حلاجی هند رشد کرده است عادت کرده اند از آن بالا به منظور.

Rohit غیبت شده است یک عامل عمده در هند را شکست در این سری است. درب بازکن طور متوسط 57.30 در ODI cricket در 12 ماه گذشته با تأثیر عمده ای در هند و اقبال در این قالب است.

در آن نور بار نمره اجرا می شود قرار داده شده است مستقیما در Kohli در این سری است. با 66 اجرا می شود در دو نوبت به او نمی آمد از طریق برای یک بار و بقیه نمی رود به مناسبت یا نه.

همه از آن منجر به واژگونی و اقبال در محدود اور پا از این تور به هند وارد شده بود در اینجا در Mt. Maunganui یک هفته پیش منجر T20I سری توسط یک 4-0 حاشیه. آنها در ادامه به drub سیاه کلاه 5-0 اما در حال حاضر پیدا کردن خود را در همان موقعیت در همان زمین است.

همچنین واژگونی نتایج از مردان در آبی آخرین بازدید اینجا را در سال 2019 زمانی که آنها برنده ODI سری 4-1 اما از دست این سری T20I 2-1.

هند قبلی از دست دادن سری ODI در نیوزیلند شد 4-1 در سال 2014 سفر در اینجا. Shreyas Iyer با صد و یک و نیم قرن است آینه راس تیلور غنی فرم در همیلتون و Auckland. اما Iyer فاقد لمس اتمام به عنوان در مقایسه با تیلور تجربه. او نمی تواند هند را تعقیب از طریق در اوکلند مانند ارشد کیوی رودخانه را در همیلتون.

هند نیز ممکن است نگاه به تجربه کمی قبل از آزمون سری.

راضی, Shaw Iyer قیدار Jadhav و Yuzvendra چهل را در اختیاری جلسه تمرین در روز دوشنبه.

Kohli برای اولین بار به شبکه در برابر هر دو سرعت و چرخش. Manish Pandey در شبکه در کنار او در حالی که Rishabh شلوار تا به حال یک جلسه یک بار دیگر.

نفس نفس زدن است نه محدود اور’ کریکت پس از او دچار ضربه مغزی در برابر استرالیا. اگر هند می رود طبق روال برنامه ریزی او در خطر است از دست رفته به طور کامل از بازی سفید-توپ کریکت در این تور.

در بولینگ بخش همه پیسرز شد و در حال حاضر برای آموزش به جز Mohammed Shami.

نیوزیلند اضافه شده اند پا عنکبوتی که تار میتند حرکت Sodhi و pacer بلر Tickner به تیم ملی برای این بازی. Sodhi با بازی در اولین ODI در همیلتون, بازی بولینگ, Kohli با googly.

آنها بخشی از نیوزیلند یک تیم بازی غیر رسمی آزمون برابر هند اما شرکت در چهارمین روز رسیدگی است. تیم Southee (اشکال معده) میچل Ratzeshof (اشکال معده) و اسکات Kuggeleijn (تب ویروسی) به امید بهبود می یابند در سومین ODI.

جوخه

هند: Virat Kohli (سروان), Prithvi Shaw, Mayank Agarwal, KL Rahul (هفته), Manish Pandey, Rishabh شلوار Shreyas Iyer Shivam Dube, Ravindra Jadeja, Kuldeep Yadav Yuzvendra چهل محمد شامی Jasprit Bumrah, Shardul Thakur, Navdeep Saini.

نیوزیلند: کین ویلیامسون (سروان), تام Latham (هفته), Martin Guptill راس تیلور, Colin د Grandhomme جیمی Neesham اسکات Kuggeleijn تام Blundell هنری Nicholls, میچل Ratzeshof, Hamish بنت تیم Southee کایل Jamieson, حرکت Sodhi و بلر Tickner.

بازی شروع می شود در ساعت 7: 30 صبح IST.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی