NZ مقابل IND: نیوزیلند 46/0 در ناهار, اینچ, نسبت هدف از 132

نیوزیلند بسته در گوشیهای سری پیروزی رسیدن 46 به صورت بدون از دست دادن در ناهار در تعقیب یک هدف از 132 در مقابل هندوستان در روز سوم آزمون دوم اینجا را در روز دوشنبه.

افتتاحیه تام Latham (23 پنبه حلاجی شده) و تام Blundell (16 پنبه حلاجی شده) با خیال راحت مذاکره 15 اور رفتن به ناهار به هند صورت ذلتی از دست دادن یک مسابقه تست به خوبی تحت سه روز. تنها با 86 اجرا می شود مورد نیاز برای برنده شدن در این مسابقه است که انتظار می رود به بیش از قبل از زمان چای.

همچنین بخوانید: Southee است Kohli ضعف می گوید: Hadlee

Blundell تا به حال سه چهار دست و پا در 51 توپ در حالی که Latham نیز تا به حال سه بازدید به نرده 39 تحویل به هند پیسرز رفت و از طریق حرکت نژند که ضربه زن حتی نمی تواند آنها را با ارائه یک هدف 180 که نمی توانست خیلی بد در seamer پسند شرایط در Hagley بیضی شکل است.

زودتر هند پایین بود رنج می برد یکی دیگر آشنا سقوط با چهار ویکت اضافه کردن تنها 34 اجرا می شود به عنوان تیم بود و همه را برای 124 در تنها 46 اور.

این جفت از تیم Southee (3/36 در 11 اور) و ترنت Boult (4/28 در 14 اور) که بار دیگر عذاب هند ضربه زن بودند که همه در دریا برابر با کیفیت بولینگ در کمی مسیر به چالش کشیدن.

نیل واگنر و کالین د Grandhomme با یک حلقه هر حال بازی ایده آل نقش حمایت در هند نابودی برای چهارمین متوالی در سری.

Hanuma Vihari (9) گرفتار شد پایین ساق پا به سمت یک بی ضرر Southee تحویل در حالی که نفس نفس زدن های دفاعی واکسن تنها منجر به یک نیک خاموش Karl بولینگ. وجود مقاومت در سمت چپ اما Ravindra Jadeja (16) تضمین می کند که هدف نیوزیلند است کمی بالاتر از یک در اولین آزمون.

در ابر و شرایط باد می وزد آن را یک چالش واقعی برای هند ضربه اما آنچه که واقعا صدمه دیده است Virat Kohli است مفرد عدم مقاومت از جمله بی ملاحظه شات انتخاب برای بیشتر قسمت از سری.

همچنین بخوانید: Jamieson — گرسنه برای اطلاعات بیشتر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>