NZ مقابل IND ODI | فاقد خونسردی سزاوار نیست را به نفع خود می گوید Virat Kohli

هند کاپیتان Virat Kohli روز سه شنبه berated خود را پرتاب کنندگان خود را برای عملکرد متوسط به عنوان او تلاش برای توضیح این تیم اولین سری ODI ماست مالی کردن در بیش از سه دهه و گفت که بازدید کنندگان فاقد خونسردی تمام از طریق.

پنج ویکت شکست در اینجا بدان معنی است که هند از دست داد سری 0-3 به یک آسیب زده نیوزیلند بود که تخلیه توسط یک 0-5 سفید کاری خود را در فرمت T20 فقط در هفته گذشته. آن بود که هند برای اولین بار ماست مالی کردن در 31 سال در یک سری ODI که در آن تمام مسابقات شده اند.

“این بازی ها شد نه به عنوان بد به عنوان scoreline نشان می دهد. آن را جوش پایین به این شانس که ما نمی گرفتن. من فکر نمی کنم آن را به اندازه کافی برای برنده شدن در بازی های بین المللی کریکت” Kohli گفت: در بعد از مسابقه ارائه شده است.

“با توپ ما قادر به پیشرفت ما در همه خوب در این زمینه است. ما بازی نمی تا بد اما زمانی که شما نمی گرفتن کسانی که شانس شما سزاوار نیست را به نفع خود,” او اضافه شده است.

“ضربه آمدن از شرایط سخت بود یک علامت مثبت برای ما اما راه ما به میدان فرستاد و دگرگون با خونسردی به اندازه کافی برای برنده شدن در بازی داشتند.”

این ناکارآمدی کنندگان هند می تواند سنجیده از این واقعیت است که این تیم سرعت آن Jasprit Bumrah به پایان رسید و سری بدون جدا و حمله نمی تواند اخراج کامل رقیب خط و حتی یک بار.

Kohli ستایش نیوزیلند برای تندرست پس از T20 چکش.

“نیوزیلند با بسیاری با شدت بیشتر. ما سزاوار نیست برای برنده شدن چون ما نشان نمی دهد به اندازه کافی آرامش,” او گفت:.

پنبه حلاجی شده اصلی است که به دنبال به جلو به سری تست آغاز می شود که در فوریه 21, به جبران برای ناامیدی.

“من فکر می کنم به دلیل آزمون قهرمانی هر بازی است که اهمیت بیشتری. ما واقعا متعادل تست تیم و ما احساس می کنیم ما می توانیم برنده سری در اینجا, اما ما نیاز به گام به پارک با نوع درست از طرز فکر” او گفت:.

تعداد مخالف خود را کین ویلیامسون که از دست رفته دو بازی اول به دلیل مصدومیت شد و اسراف در ستایش خود را برای تیم اصلی را شن.

“یک عملکرد فوق العاده و بسیار بالينی. هند ما را تحت فشار اما راه بچه ها جنگیدند با توپ نگه داشته و آنها را به رقابت در کل. کریکت در نیمه دوم فوق العاده بود برای دیدن او گفت:” با اشاره به این سمت گردیده تعقیب یک 297-هدف اجرا شود.

“ما می دانیم که چقدر خوب آنها (هند) در تمام فرمت های, اما برای ما به وضوح در مورد نقش بچه ها تا به حال مهم ترین چیز است. برجسته تلاش در برابر درخشان هند, سمت,” او اضافه شده است.

بازیکن مسابقه هنری نیکولز که به ثمر رساند 80 روز سه شنبه گفت: تیم خود را از سود خوب حلاجی شروع می شود در طول این سری است.

“به عقب می آیند و پیروزی 3-0 پس از T20Is خوب است. راه (مارتین) Guptill بازی امروز به ما اجازه داد جلو. ما 100-اجرای ایستاده اما ما به اندازه کافی خوش شانس برای دریافت خوب شروع می شود, این سری,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر