او اخراج Virat Kohli بیشترین تعداد بار در کریکت بین المللی و نیوزیلند pacer تیم Southee روز دوشنبه اعتبار مفید زمین شرایط برای شاهکار او “نمی دانم” در مورد.

از جمله روز شنبه ODI در اوکلند Southee در حال حاضر را رد کرد و Kohli نه بار در سراسر اینترنت.

“او است که به وضوح یک کلاس پخش می کند و بسیاری از نقاط ضعف است. من فکر می کنم حلقه تا به حال کمی از کمک های با توپ های جدید و اگر شما آن را در سمت راست مناطق وجود دارد به اندازه کافی وجود دارد به چند سوال بپرسید. آن است که در مورد کمک و زمین شرایط…,” Southee گفت: در آستانه سوم ODI اینجا.

“این است که کار خود را به درها و…Virat یک بازیکن بزرگ و او شده است در شکل بزرگ. به خصوص در اجرای تعقیب او استثنایی است, بنابراین من حدس می زنم آن را همیشه به خوبی ببینید پشت او را. من نمی دانم که بیشتر از…,” او اضافه شده است.

Southee گفت: طرف او را 2-0 برنده سری بیش هند در حال حاضر سه مسابقه مسابقه نباید تعجب کسی را به عنوان سیاه و سفید, کلاه متوالی ODI فینالیست جام جهانی شده اند بازی خوبی را در این قالب برای مدتی در حال حاضر.

“…آنها شده اند و دو بازی بزرگ کریکت و ODI سمت بازی های برگزار شده است برخی از خوب کریکت در حالی که حتی اگر ما از دست رفته برخی از مهم بچه ها,” او گفت با اشاره به آسیب به بازیکنان کلیدی مانند به طور منظم کاپیتان کین ویلیامسون.

“بچه ها باید بازی بزرگ ODI cricket حالی که در حال حاضر با وجود آن که ما اولین بار پس از جام جهانی. اما این گروه به خوبی برای مدت زمان طولانی,” او اضافه شده است.

Southee با مشکلات معده و در دوم ODI اما رهبری بولینگ حمله شجاعانه. او دگرگون Kohli با تیز inswinger. هاي به نظر می رسد که بهبود از بیماری خود را در حالی که نیوزیلند شده است بیشتر تقویت شده توسط ویلیامسون بازگشت از آسیب دیدگی است.

با وجود از دست رفته حیاتی ستاره مانند Williamson, ترنت, Karl و Lockie فرگوسن میزبان اچ آسان 2-0 منجر شود.

Southee گفت: این نشانه خوبی از سرعت اجناس و همچنین به عنوان یک ساختار داخلی آن انداخت تا مرد-از-این-مسابقه پاریس Kyle Jamieson در زمان نیاز است.

“این بسیار دشوار است اما شما را ساخته اند تعهد به بازی. بنابراین شما مجبور به ترک و ترک هم تیمی های خود را حلق آویز. سعی کنید برای انجام یک کار برای بچه ها. این فقط 24 ساعته اشکال و زن و شوهر از دوستان تا به حال در این باره گفت: تلاش برای ایجاد نور از خود مشکل است.

“…آن خشنود نشانه ای از محیط زیست نیز هست. کایل آمد و بازی خوبی در اولین بازی خود او راحت بود در آینده از بسیاری از افراد,” او اضافه شده است.

خلیج بیضی شکل زمین است که به طور منظم پارک و همه چیز متفاوت خواهد بود از هر دو همیلتون و Auckland. Southee گفت: این یک چالش برای انطباق با زمینه در نیوزیلند اما همان صادق است برای هر کریکت زمینه است.

“…این بخشی از بازی در نیوزیلند. شما باید برای انطباق به دلایل مختلف برخی از آنها کریکت زمینه و برخی از آنها راگبی زمینه. آن است که در مورد تطبیق با چالش های مختلف و تطبیق با سطوح و همچنین زمینه,” او گفت:.

“…این همان است که با کریکت (در همه جا) شما باید خاکهای مختلف و رزین بدیهی است که اندازه های مختلف و ابعاد در اکثر زمینه در سراسر جهان است. به طوری که اطفال آن چیزی است که شما فقط باید برای انطباق با” او اضافه شده است.

هند تا به حال از دست رفته یک ODI دو جانبه سری تقریبا در یک سال و قبلی خود را از دست دادن در نیوزیلند بود پشت در 2013-14. Southee گفت: میزبان بودند متوجه این آمار اما نیاز به تمرکز بر روی آنچه انجام می دهند بهترین.

هنگامی که در مورد خواسته اگر او ترجیح می دهند کاسه پسند زمینهای برای آینده سری تست Southee پاسخ داد: “ما همیشه می خواهیم زمین را برای پرتاب کنند. آره من حدس می زنم که تمرکز ما پس از ODIs ما را به آزمون. آن را خوب است برای دیدن یک کمی از کمک برای پرتاب…”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی